Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik! Mit tegyek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

eszméletlenül tetszik a matek tanárom! most kerültem gimibe, 15 éves vagyok, és az új matektanárom (20-on éves) egyszerűen egy álom! legalábbis számomra ő testesíti meg az álom pasit! minden mozdulata... hát nem azt mondom, hogy minden mozdulatától extázisba esem, de nagyon férfiasnak, és vonzónak találom. kigyúrt, és nagyjából a gimiben az összes csajnak bejön...

viszont amikor látom, mindig azt gondolom, hogy én soha nem fogok még csak hasonlót sem megkapni. (nem vagyok csúnya, de nem különösebben szép) tehát nem tudom mi lenne a megoldás...



2012. szept. 7. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkapsz akkor, amikor te is huszonéves leszel. Egyébként tipikus tini probléma ez, hogy az "érett" felnőtt tanárt vonzónak találják.
2012. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha van egy kis esze is,akkor nem kezd ki veletek
2012. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
ahh de cuki :)
2012. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

soha nem értetem, hogy miért látnak emberek cukinak egy 13 év felettit... nem mondom, hogy 15 évesen már felnőtt vagyok, de azért...


tudom, nem is kezd ki velünk, ezért szar a helyzet, mert tehetetlennek érzem magam... nem bírok csak tanárként nézni rá... vagy nem tudom, nem tudom megfogalmazni...

2012. szept. 7. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó'be cuki! Szorzó tábla megy fejben aranyom?
2012. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: kabbe! mert, te hány éves vagy? ha sokkal több mint én, akkor már az a ciki, hogy ilyen oldalakon töltöd az idődet!
2012. szept. 7. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

szerintem legyél belé szerelmes a gimi végéig, utána talán egyszer kiérdemled hogy egyszer megdug, végül viszont látásra, sírsz miatta még 4 évet, fiatalságodnak lőttek :)

A lányok géniuszok! :D

2012. szept. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

el fog múlni, hidd el :) én is voltam hasonló helyzetben, aztán kiábrándultam a pasiból. tett egy olyan kijelentést, ami miat kiábrándultam belőle, mások lányok pedig még jobban olvadoztak tőle (elsős voltam, kb másodikban múlt el ez a "szerelem")

:D

20/L

2012. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bratilla ***** válasza:
100%
Utolsó, mi volt ez a kijelentés? Ha szabad tudni.. :)
2012. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!