Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/pasik! Mi az egy nőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/pasik! Mi az egy nőn, amire azt szoktátok mondani, hogy már nem az átlagos kategóriába tartozik ill. sorolható?

Figyelt kérdés
Csak mindig jönnek itt ezek a kérdések, átlagos, blablabla...arra lennék kíváncsi, mi az külsőben, öltözködésben, kinézetben, amit egy nőn ha megláttok, azt tudjátok mondani rá, hogy kitűnik a többiek közül? Hogy nem az "átlagos" kinézetet súrolják? Mell méretre, alakra, arcra, mire értitek? Kérek válaszokat! Köszönöm!
2012. nov. 7. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amin megakad (akaratlanul is)az ember szeme.

Ezt leírni nem lehet,erre akkor jösz rá ha látod.

2012. nov. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. nov. 7. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az első írta. Még mielőtt elolvastam volna a válaszát nekem is az jutott eszembe, hogy nem a külsőségeken van a hangsúly, hanem a KISUGÁRZÁSON! Nézhet ki akárhogy, ha megvan benne az a kisugárzás, ami megfogja a tekintetet, akkor ő az, aki kitűnik a többi közül. Nem tudom hány éves vagy és miért kérdezed ezt, de ha a következő kérdésed az, hogy hogyan lehet elérni ezt a kisugárzást, akkor a válasz az az, hogy magabiztossággal. Mindennek tökéletesnek kell lennie rajtad (nem márkás, drága ruhákra, kiegészítőkre gondolok) hanem a stílusra, és tudod id magadról, hogy minden stimmel, és ráadásul még tudod is, hogy meg fognak nézni, akkor ott lesz az a bizonyos kisugárzás, amire felfigyelnek a fiúk/férfiak.

+1 tanács: Ha ennek ellenére mégse vagy magabiztos, akkor egyszerűen játszd el! Meglátod sikerülni fog!

Ahogy az első írta, ezt leírni nem lehet, ha nem vagy fiú nem érted. :)

2012. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra az ha van saját gondolata, reális életcélja.
2012. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az arca, a tekintete a legfontosabb. Ha nem vegyül el a tömegben vagy nem ilyen címlap tucat netán pirított ribanc:D, hanem érdekes az arca, vagy akár csak a szeme csodaszép, már nem átlagos!
2012. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!