Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna kedved együtt aludni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna kedved együtt aludni?

Figyelt kérdés

Olvastam amerikában valami nő azt mondta Ő nem prosti. nem kínál semmit, csak együttalvást. persze pénzért.


Szerintem van az a helyzet mikor jól esne csak együttaludni valakivel. ti vállakoznátok ilyenre?

Én szerintem igen. :)


ti akik egyedül vagytok. nem vágytok ilyenre? :)

Szerintem van, hogy jobban esne bármilyen szexnél, ha erre vágyunk.



2012. nov. 7. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére én ezt megkapnám ha erre vágynék teljesen ingyen :)
2012. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mármint hogy én kapom a pénzt mert együtt alszok valakivel (szolgáltatást kínálok) vagy én igénylem a szolgáltatást?

Ha az utóbbi akkor nem fizetnék senkinek hogy együtt aludjon velem :D Nem vágyok rá, azzal szeretnék együtt aludni, akit szeretek. Vadidegen ember szuszogását, horkolását, szájszagát nem kívánom az ágyamba.

2012. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Basszus, ha van ilyen Hungarisztánban is, akkor privátban kérem a linket!
2012. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is jól esne, vállalkoznék iylenre, de nem pénzért. Nem fizetnék érte. Ebből kiderül hogy fiú vagyok. De te kérdező hogy érted hogy te vállalkoznál rá? Fiú vagy vagy lány? És te ilyen fizetősben lennél benne vagy csak ingyen?
2012. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mileőtt sok pasi félreértené.....33/F vagyok. :)

és gondoljatok amit akartok. igenis van, hogy jólesne csak aludni, és beszélgetni valakivel.

kritika nem hat meg. :)

2012. nov. 7. 13:32
 6/18 A kérdező kommentje:

Hű de gyorsak vagytok4 ahogy írtam 33/F vagyok, és nem pénzért. csak úgy társaságra vágyván. és lrdekelt vajon itthon mit gondolnak, gondoltok róla.


Vajon érdekel-e valakit. ez miatt kérdeztem.

2012. nov. 7. 13:34
 7/18 anonim ***** válasza:

ez aranyos

én nagyon szerettem együtt aludni a barátommal, de miután szétmentünk hónapokig alig aludtam, mert megszoktam, hogy valaki megölel

aztán elmentünk egy nyaralásra a haverokkal és ott összeszedtem egy úgymond alvós pajtást, senki sem hitte el, hogy nincs közöttünk semmi, csak egyszerűen van, hogy együtt alszunk. én is megnyugodtam és neki is jól esett:)

2012. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdezővel értek egyet!

Van úgy, hogy az ember szívesen beszélgetne egy vadidegennel, és én is aludnék vele.

Semmi szex, csak beszélgetés és alvás.

2012. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresel valakit aki aludna veled önként örömmel nem pénzért?:D
2012. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem, én csak azzal, akibe szerelmes vagyok. mással nem együtt alvás, hanem hülyülések, közös programok jönnének be inkább
2012. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!