Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien szedjük a clostit?...

Mennyien szedjük a clostit? Lenne kedved megosztani a tapasztalataid? Várni együtt a pozi tesztre? Hanyaik ciklus óta? Mióta próbálkozol a babával? Méred a hődet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 10:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szia.

Elso clostys honapom volt....és pár napja pozit teszteltem:-)Ja és 9honapja probálkoztunk,és ahomet nemmértem

2012. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!! Ez nagyon szuper!

Holnap kezdem el szedni. Remélem, nálunk is lesz + hatása:)

2012. febr. 20. 10:31
 3/36 anonim ***** válasza:
okés drukkolok majd..én kaptam tuszorepesztot is..te is kapsz?
2012. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Nem, az orvos nem hívott vissza, nem is értem, majd csak 3 hónapi kúra után kell mennem. Persze, ha terhes lennék akkor hamarabb.


1x már szedtem clostit, akkor méhen kívülim lett, igaz után 3 hónappal megfogant kicsi fiam:)

2012. febr. 20. 10:50
 5/36 anonim ***** válasza:
én closty szedés alatt vgay 4x voltam ultrahangon, te h h csak 3honap mulva mész?
2012. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szia!én is először szedtem clostit...nem jött meg.9 hónapja próbálkozunk de sajnos nem jön össze.A hőmet nem mérem.
2012. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Én már szedtem clostyt, tavaly,de nem volt tőle semmi. Most újra megpróbáljuk, D vitaminnal, a dokim tanácsára. Nekem ma jött meg, és majd a 3.naptól kell szednem. 1,5 éve próbálkozunk. Ebben a ciklusban kezdem a hőmérőzést. nem tudom mennyit használ,de kipróbálom.
2012. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért csak 3 hónap múlva akar megnézni, kicsit aggódom is miatta, mert ugye a monitorizálás még a gyógyszer tájékoztatóban is benne van.


Hőmet mérem én is.

2012. febr. 20. 11:50
 9/36 anonim ***** válasza:
Én is a 3.naptól szedtem!nagyon rossz mert nem tudom most mikor lesz peteérésem vagy használni fog e egyáltalán.nagyon el vagyok néha keseredve.
2012. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

én is szedtem,de szigorú ultrahangozás mellett.A 3.hónapban nem is kezdhettem el,mert nem repedt meg a tüszőm és így félő,hogy ciszta lett volna belőle clostyl mellett.

Nem akarom véleményezni az orvosodat,de én biztos keresnék mást,ha így foglalkozik veled...Nem is derülhet ki ultrahang nélkül pl.hogy hogyan hat a gyógyszer (hány tüsződ érik stb)

2012. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!