Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van olyankor ha hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha hiányzik a múlt a jelen szar a jövő meg egyre bizonytalan?

Figyelt kérdés
és ahogy telnek az évek úgy azt veszem észre hogy egyre szarabb az élet
2012. nov. 7. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért érzel így? És miért ebbe a kategóriába írtad? És korod, nemed?
2012. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Emos vagy?
2012. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem emo-s... csak vannak az életnek olyan szakaszai, amikor reményelennek tűnik minden... barátkozz, menj el szórakozni, legyél nyitott... és jobb lesz minden
2012. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna...:( Sajnos én sem tudom a választ.
2012. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Te döntöd el,milyen lesz az életed,csak rajtad múlik!! Ha ugy érzed szar,csakis Te tehetsz róla! Változtas rajta,tedd jobbá.
2012. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megoldható a kitörés az ördögi körből, de brutálisan nehéz.
2012. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Az életed egy részét elluzerkodtad ,elpocsékoltad, most nagyon kapálozzól, de nem olyan ütemben haladnak a dolgok ahogy szeretnéd, a jövőd meg egy nagy fekete mocsárfelhő. Ez maga a földi pokol. Ezer oka lehet. Ami biztos. Az ilyen embereknek a kiváltsága az,hogy egyszerűbb lesz az élettől elbúcsúzni, amikor majd eljön az idő! Azok aki meg imádnak élni, azoknak ezt nagyon keserves lesz megemészteni.
2012. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem nehéz,és nem brutális,az öngyilkosságot meg hagyjuk,az lesz öngyilkos aki gyáva! Mindenki tehet azért,hogy jobb legyen,csak az a gond,hogy mindenki otthon ül siránkozik,lustul és várja a csodát,hogy bekopogjon! És jönnek az ilyen és hasonló kérdések. Ne a csodára várj,tegyél valamit,gondolkozz! Mindig tehetsz azért,hogy jobb legyen!!
2012. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy mindig tehet azért, de azt légyszíves ne mondd, hogy nem nehéz mert sok esetben ezek a dolgok nem könnyűek. Megéri, de nem habos torta az út oda, persze van amikor könnyű.
2012. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
mivel ide irtál, gondolom lányról van szó. erre viszont nincs helyes válasz. átérzem, mert hasonlóképp vagyok. van barátnőm, de a régi hiányzik. miért, fogalmam sincs. ő persze hallani sem akar rólam, pedig lehet hogy régebben elrontottam a dolgokat, de a jövőmet nélküle semmisnek vélem. nem nagyon tudsz mit csinálni, felejts vagy passz. ha nem megy a felejtés próbálkozz, hátha pozitívan fejeződik be a dolog, és imádni fog.. ha pedig nem megy tényleg. felejts. ennyi a jelszó. mást úgysem tudsz csinálni. egyszer elbasztál valamit, kényetelen vagy tanulni belőle. és ugye van egy punany szám, amiben azvan hogy ha nincs más hátra, hát előre.
2012. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!