Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is gondoltatok már erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondoltatok már erre?

Figyelt kérdés

Ha tehetném visszamennék az időben és valahogy gatyába ráznám a múltbeli énemet, nem hagynám, hogy elhitessék velem azt a baromságot, hogy a csúfságom miatt esélytelen vagyok a lányoknál és emiatt több éven keresztül egyáltalán nem is mertem még ránézni sem a lányokra, nem hogy kezdeményezni!


Ma már másépp látom, simán lehetne ronda fiúként is barátnőm, ha úgy viselkednék, ahogy kell, fériasann, ami nálam általában ittas vagy ritka dühös állapotomban hozható csak elő, mert nagyon gátlásos és félénk, visszahúzódó sráccá nőttema sok-sok év alatt, a gyerekkor sem volt fenékig tejföl, szigorú apa, diktátori körülmények. Csak 18 éves korombam mertem fellázadni ellene. Egyébként meg az a legjobb vicc, hogy ma már látom, hogy annak idején is kaptam sok jelet, hogy tetszettem lányoknak, csak én nem hittem el és még most is az a program fut benne, hogy ez nem lehet igaz, hogy tényleg tetszhettem akárcsak egy lánynak is, én a kis rút kiskacsa?!


Bár másképp csinálhatnék mindent, nem hagynám, hogy bántsanak visszapofáznék, kezdeményeznék a lányoknál és talán ma már boldog párkapcsolatban élhetnék akkor.


A rossz évek miatt, még most is gyakran érzem, hogy értéktelen, ronda fiú vagyok, akinek nincs joga lányokhoz,mert ha leszólítok egy lányt egyből érzem, hogy te jó ég, hogy nézhetek ki, tuti nem vagyok elég jó neki, kaphatna jobbat és ekkor leblokkolok és ezt látják a lányok, így persze, hogy elutasítanak, hiszen aki jellemre is ilyen gyenge az nem férfias a szemükben és azért tényleg nem is vagyok egy jó testű srác, inkább csak arcra vagyok vonzó legfeljebb a lányoknál, legalábbis régen is emiatt jöttem be a lányoknak, igaz akkor még szintén menők voltak a vékony, csontváz srácok, mint ma, bár szerintem egy izmos fiú az igazán sikeres ma is többnyire.



2012. júl. 26. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
én kb pont ugyanebben a helyzetben voltam... de mára már kinőttem, mindenképpen kezdeményezz annál a csajnál amelyik tetszik, legyél férfias, ha nem ezt teszed fogalmad sincs, hogy mit hagysz ki... részben tapasztalatból mondom
2012. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"simán lehetne ronda fiúként is barátnőm"



És hogyan jutottál erre a következtetésre?

2012. júl. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim sem mondható szépnek,izmosnak meg aztán főleg nem de imádom őt a személyisége és az egoizmusa miatt. :D Nálunk a családban sokan sportolók és az izmos szép test nekem olyan mindennapi mert ezt szoktam meg magamon és a családtagjaimon is.A pasimat viszont ennek ellenélre imádom,sőt szeretem is ezt benne.Nem változtatnék rajta semmit soha. :) 21/L
2012. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem megbántásként kérdezem de hogy lehet valakit szeretni egoizmus miatt?Szerintem az nem jó tulajdonság!
2012. júl. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21/L vagyok :)

Imádom mikor nézegeti magát és arról áradozik,h milyen jól néz ki.:D Azért szeretem ezt benne mert olyan aranyos és viccesek is ezek a kijelentések a szájából mert amiket mond az nem úgy van de ő elhiszi.Tetszik,h önimádó és,h magabiztos. :)

2012. júl. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 02:40


De jó már valakinek! :D

Én utálok tükörbe nézni, mert elszomorodom és csak egy rusnya fiút látok benne, akinek sosem lehet barátnője és örülhet ha egy kevésbé szép lány is szóba áll vele egyáltalán. Úgyhogy kerülöm a tükröket,ha tehetem.

2012. júl. 26. 02:42
 7/10 anonim ***** válasza:

21/l vagyok :)

Kedves kérdező! Legyél magabiztos,ez a titka mindennek szerintem. :)

2012. júl. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki magabiztos ha mindenki visszautasítja a rondasága miatt?Ez nem így működik
2012. júl. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a jó büdös sz*rért írtál ki megint egy ilyen eszméletlenül sz*r kérdést? Menj már el pszichiáterhez, vagy valami...
2012. júl. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

megmondtad a frankót,

ami vagy: béna alak.

a tengerben úszkálnak,

nagyobbnál nagyobb halak.


te még kicsi hal vagy,

és azt hiszed, hogy vérzel,

de biztos vagy-e abban,

hogy mindent jól érzel?

és felfogod-e ésszel?

amit most neked mondok.

az életben ennél,

lesznek nagyobb gondok.


hát eljött az idő,

hogy felpofozd magad,

a lúzerség mérőm,

már lassan kiakad.


a te sorsodról dönthet,

király, elnök, pápa.

de leginkább önmagad,

hát sírva ne nézz hátra.

és máma!

itt új életet kezdesz,

ha akadályba ütközöl,

majd mindent leküzdesz

-----------------------------------

és itt egy rím,

az ami jött volna,

a sok lúzer mind,

magával kitolna.


ezért én mostantól,

inkább rájuk hagyom,

a földön nem láttam,

olyat, ki ilyen barom.

2012. júl. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!