Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a lányokról, akik sokkal nagyobbnak "sejtetik" a mellüket, mint amekkora valójában?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy lányt ismertem, aki nagyon laposka volt, ennek ellenére olyan melltartót hordott, aminek elég nagy volt a (merev) kosara, így zárt ruhában olyan "közepes" mellűnek is látszott. Mostanában találkoztam még eggyel, aki jóformán egy szivacskosarat csatol magára, ami nagyon nem tart semmit.


Azon tűnődtem, hogy ez hogy jön ki párkapcsolatban, első együttlétkor (vagy előzetes összebújásnál, mikor kiderül mi a helyzet)? Vagy meglévő kapcsolatban milyen, ha tudod, hogy a párodnak nincsenek hatalmas keblei, viszont kizárólag olyan melltartókat hord, ami az ellenkező hatást kelti?



2012. nov. 7. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom öket, amiért nem tudják elfogadni magukat.( Ennél csak az a rosszabb, amikor "megcsináltatják".)
2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb boltokban csak ilyen melltartót lehet kapni kis mellűeknek. Amiben meg nincs párna, attól meg úgy néz ki a csaj mellkasa, mint a fiúé. Ezért hordanak ilyen melltartókat. Illetve azért, mert azokban a ruhákban sokkal jobban néznek ki, önbizalmat ad nekik.


Onnan tudom, hogy nekem is kicsi van. Bár én azért most már próbálom "felvállalni", ami nem mindig sikerül, mert megtorpanok és visszaveszem a szivacsos melltartót, amiben "biztonságban" érzem magam. Az meg megint más, hogy a pasi mit szól hozzá, de eddig nem kaptam olyan visszajelzést, hogy csalódtak volna a méretben vagy ilyesmi.

2012. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

senkinek semmi köze ahhoz, hogy egy csajnak mekkora a melle.

párkapcsolatban meg úgy veszi ki, hogy szex előtt, vagy az elején megmutatja néha-néha magát a csaj.

2012. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint amikor te jófejnek tünteted fel magad egy kapcsolatban... Hamar kiderül az igazság, mégis abban bízol, hogy elég leszel neki... Mindenki próbál jobbnak látszani, mint amilyen valójában, és ez így van rendjén szerintem.
2012. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!