Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Terhes lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Agusztusba a barátommal együtt voltunk, jól éreztük magunak, nem történt meg a behatolás csak ujjal, nincs kizárva h ne lett volna olyan a keze de ha már olyan volt akkor elötte 3-4 órás én is megfogtam neki, de nem ment el, viszont agusztus óta nem jött meg csak szeptemberbe volt egy kicsi. Elötte is volt már h kimaradt vagy pedig késett. Voltam nőgyógyásznál nem látott semmit, de neki nem mondtam ezt mert ez akkor a fejembe meg sem fordult h terhes lehetek. Szerintetek az vagyok? Légyszí segitsetek, nagyon félek.. a Nőgyógyász látott egy nagyobb tüszőérést, azt látta volna ha baba? nem érzek és nem látok semmi terhesség jelet. Lehet hogy petefészek ciszta? ugyanis ha megnyomom a petefészkemnél néha beszúr.

2012. nov. 7. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mikor voltál orvosnál? Egyébként a válaszod ott van a kérdésedben. :DDD
2012. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 és még szűz vagyok. 5héten voltam nőgyógyásznál mikor megjött..
2012. nov. 7. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem! Max gondterhes!
2012. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,és cisztád sincs ne aggódj! De legközelebb mosson kezet mielött meg.jjazna.Mert még elkapsz valami fertőtt.De ne aggodj.
2012. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit megnyugtattatok.:) majd mennem kell vérvételre hormon vizsgálatra, csak még nem volt idöm kérni időpontot és már agyon stresszelem magam h valami baj van..
2012. nov. 7. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan! Nincs bajod!
2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már 12 hete nem jött meg ha terhes lennék akkor már észre vettem volna régen nem??:O
2012. nov. 7. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A nőknek 20-21 éves koruk körül áll be rendszeresre a mensi.

Addig természetes h össze-vissza jön meg. Ha a doki nem talál semmi betegséget nálad, akkor vegyél a gyógyszertárban szárított cickafarkat. Heti 1-2 alkalommal fél litert igyál belőle teaként. Fél liter vízhez, 1 púpos evőkanál cickafark. Aztán megfőzöd. Bármivel ízesítheted. (Fejfájásra is jó.) Az rendszeresíti a havidat.

A barátoddao meg petting előtt mossatok kezet, nehogy gombát kapjatok.

2012. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:)
2012. nov. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!