Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy álltok a fiúkhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy álltok a fiúkhoz általánosságban?

Figyelt kérdés
Ha szétnézek a környezetemben, de akár utcán vagy bárhol, a korban hozzám illő nők szinte mindegyikét vonzónak találom, nagyon ritka az, hogy valaki taszítson. Hogy néz ez ki a másik oldalról? Nem feltétlen csak külső alapján ítélve, bár kétségtelen, hogy egy idegen esetén nem sok egyéb van, amire alapozni lehet.
2011. szept. 27. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:) Én pont olyan vagyok,hogy akárkivel tudok egy jót beszélgetni, és mindenkiben látok valami szépet,érdekeset,helyeset..

25/L

2011. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is mindenkiben megpróbálom a jót látni. Ha végigmegyek az utcán, akkor látok jó pasikat és "csúnyákat" is, de igazából ők sem azok, mert valakinek épp ők a helyesek. Én speciel nem találok minden jó pasit vonzónak, lehet azért, mert szerelmes vagyok. Mindig csak egy, max két emberhez vonzódok. (testileg és lelkileg is, vagy egyikhez lelkileg, másikhoz testileg) 15/L
2011. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hát az tény hogy sokkal-sokkal több jó nő van, mint jó pasi. Én nem is tudom mikor láttam, olyan pasit utoljára, akitől összefolyt a nyál a számban =)
2011. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Itt éppen az átlagról lenne szó. Jobban tetszene egy férfinak az átlag felhozatal, mint egy nőnek? Hogyhogy nem halt még ki az emberiség?
2011. szept. 28. 12:01
 5/14 mus musculus ***** válasza:

'Hogyhogy nem halt még ki az emberiség?'

Úgy, hogy a legtöbben nem fekszenek össze egyből azzal, akit egyszeri találkozás során szépnek láttak.:D

2011. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találok mindenkit vonzónak! :D Egy nő esetében szerintem azért ez másként működik. Ti férfiak ugye a vizualitásotokról vagytok híresek. :) Minket viszont nem annyira a vizuális valóág hoz izgalomba. Az is kell hozzá kétségkívül, de emellett sok egyé más is.
2011. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát most bocsi de marha ritkán látok jó pasikat!De jó csajból sok van.Azért is mert más a szép egy férfinak és nőnek szinte minden nő igyekszik adni magára még a laza tipus sem járkál ápolatlanul ha természetes is.A férfiaknál meg az izmosság a sármosság a jó kinézet alig van fiú aki izmos v sármos de én nem vagyok annyira vizuális fontosabb h rendes legyen meg normálisan közelítsen barátkozással nem bunkón de mégis a tudtomra adja a tetszését meg legyen egy alap sármja az meg szinte mindegyiknek meg van.
2011. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam ritka az, hogy egy pasi csak a külsőjével meg tud fogni, persze előfordult már, hogy az utcán/buszon valahol megnéztem egy pasit, mert bejött, de azért ennél lényegesen több kellene számomra ahhoz, hogy kijelentsem, hogy tetszik. Ahogy azt már előttem is írták, mi kevésbé vagyunk vizuális típusok, mint ti. De ez így jó :)

24/N

2011. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon óvatosak vagytok. Könnyítek egy kicsit. Mekkora az az arány, akit nem tartotok visszataszítónak, azaz minden egyéb körülmény egyezése esetén (!!!) el tudnátok képzelni vele valamit?
2011. okt. 1. 20:03
 10/14 mus musculus ***** válasza:
Mondjuk 80%
2011. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!