Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos embereknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos embereknek miért élvezetesebb a még beteljesületlen szerelem mint a beteljesült?

Figyelt kérdés

Vanna olyan lányok akik ezt mondták nekem: "Az udvarlós rész a legeslegjobb, talán még a szexnél is jobban élvezem. Ám amint összejövök egy sráccal, hmm... Olyan unalmassá, kiszámíthatóvá válik az egész. És visszasírom azt a részt amikor még nem jöttünk össze, nem voltunk egymáséi."


Nos, én így vélekedem a dologról: jó dolog az udvarlás (persze csak ha értelmes a lány és küldi a jeleket, nem ver át, nem szórakozik velem), DE! Hogy értik azt hogy "unalmassá" válik az egész??? Pedig még csak akkor kezdődik a legjobb rész szerintem. A beteljesült szerelem a legizgalmasabb és sokkal, de sokkal élvezetesebb ez a szakasz, mint amikor még nem jött össze a két ember. És a két félen múlik hogy mennyire tudják feldobni az eggyütléteket amikor már együtt vannak és szerintem ilyenkor is BŐVEN lehet romantikázni, sőt! A beteljesült szerelemben IMÁDOK romantikázni a leginkább! És abszolút nem biztos hogy kiszámíthatóvá válnak a dolgok. Szóval, én szeretek udvarolni is, de a beteljesült szerelem s az azon bellüli romantika nálam mindent visz! Kérek véleményeket!


2011. jan. 16. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt van többféle vélemény is, nagyjából ez a téma :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


És egyébként teljesen egyetértek veled. :)

22/l

2011. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel én a másikat a multkor nem láttam ,így most itt válaszolok.


Azért izgalmasabb az udvarlás része, mert ilyenkor a férfi és a nő is megtesz mindent, hogy a másikat elnyerje.

Viszont mikor összejönnek, akkor az egyik fél juszt is leenged, és az eléggé csalódás.


A plátói szerelmekben meg az az izgalmas, hogy vágyakozhatsz, álmodozhatsz, és remegve várhatod a találkozást, hogy vajon, most mi lesz?!?!! És iszonyatosan nagyon jó érzés, mikor véletlenül félreérted a jelzéseket :D és azt hiszed,hogy igen, szeret, és megint csak bumm álomvilág, vágyak, fantázia... :)))))


Tapasztalat, de mikor még kicsit voltam :) Négy évig rajongtam egy srácért, és még az orrturkálásban is megtaláltam azt, hogy rám mutat XD

2011. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!