Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek az vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek az vonzó, esetleg taszító, ha egy srác a kerékpársportot űzi?

Figyelt kérdés

Itt most nem a BMX-re, Freeride-ra gondolok, hanem az országúti kerékpárosokra, mint pl.:Tour de France-osok.

Pl.:

[link]


[link]


[link]


Számotokra ez vonzó, ha valaki ilyet sportol, esetleg nem rajongtok érte, vagy már taszító? Itt persze minden ezzel járó tényezőre is gondolok, például naponta 3-4 órát edz, a passzentos ruha, borotválja a lábát, 300-500-800 ezer forintos bringája van... stb.

Esetleg, akinek van/volt ilyen párkapcsolata, ahol a férfi ezt sportolta, röviden leírná milyen (volt) ?



2012. nov. 7. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

off kérdés

Miért kell borotválni a lábatokat?

2012. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
En elhiszem hogy ez nagyon nehet sport, de a lanyok nem rajonganak erte... csak ha kaptal valami fontosabb dijt... probalkozz inkabb valami ferfiasabb sportal
2012. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretek biciklizni, tervezem is hogy körbebiciklizem a Balatont egy nap alatt, valamikor a távoli jövőben, ha nagykorú leszek. :D de nekem nagyon szimpatikus, hogy sportszerűen űzöd.:) 16l
2012. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szereti csinálja. De nem kedvenc sportom. Inkább foci,vízilabda, kézilabda párti vagyok
2012. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem ezt a sportot, és természetesen nem azért csinálom, hogy a csajok "bámuljanak". (Mindenesetre, egy fél millás outi bringa sok ember fejét elcsavarja.)... Csupán érdeklődöm.

Az elsőnek pedig: Ez általános, nem mindenki, de aki 1x kipróbálja, 95%uk nem bírja abbahagyni, mert (amikor olyan az időjárás) sokkal kényelmesebb, és jobb érzés tekerni, illetve "elméletileg" légellenállást csökkenti, de ebbe nem akarok belemenni.

2012. nov. 7. 19:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az origi Black ops 2 csavarja el, más lánynak a VISA, másnak a cukikutyi, nekem ez:D
2012. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A biciklizés oké, de hogy ennyire sportoljon valaki, az már nekem túlzás.
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megőrülök a Tour de Franceért ebből kifolyólag még örülnék is egy ilyen srácnak..

De hogy ez bárkinek is taszító lenne? Kétlem.. (nem elfogultság)

2012. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát őszintén, se nem vonz, se nem taszít:D


Viszont az nagyon nem tetszene, ha az edzései miatt hanyagolna.

2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat.

9# - Természetesen egyet értek.

2012. nov. 7. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!