Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem tudok megismerni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megismerni egy normális biszex vagy homoszex szexhavert?

Figyelt kérdés
A 4 napos hétvégén chateltem, de mindig ugyanazok voltak fent akik nagy része nem is volt fiatal....a netes társkeresők egyikén is nézelődtem, de sehol nem találtam sajnos egy megbízható passzív srácot. Pedig nem sokat akarok csak egy vékony átlagos srácot.

2012. nov. 5. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok unatkozó emberke van aki szórakozik. Aztán jön ehhez még a sok bizonytalan srác, na és akkor a kamusok. Én is pár éve ismerkedek, de rendszeresen elmegy a kedvem és elkeseredek. Hiszen ha van is normális akkor nem jövünk be egymásnak. Én is aktív vok amúgy.
2012. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne chaten próbálkozz. Esetleg meleg szórakozóhely? Ott legalább nincs az, hogy ezt mondom az vagyok. :)
2012. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így járás. A legjobb az élő ismerkedés lenne, amit kulturáltan képtelen normálisan előadni illetve kezelni a társadalom döntő többsége. Marad tehát a reménykedés.
2012. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
merre felé laksz? ;]
2012. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz kérdező? Nekem is jó lenne egy ilyen szexhaver :)
2012. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szolnok környéki vagy?
2012. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok vékony, de én sem találok már 2 éve... mondjuk nálam elég sok a kritérium, plusz ahogy meghallja valaki, hogy pocakos, már lépnek is le... ez van :P
2012. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Meleg szórakozóhelyek! Vagy az is megoldás lehet ha van egy meleg ismerősöd, aki belevisz az ilyen dolgokba, aki tapasztalt, ismer pár meleget, stb... :)

18/F/bi

2013. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!