Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi tetszik nektek jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl sovány, de túlsúlyos sem, viszont szélesebb csípőm van. Inkább a sovány lányok jönnek be, akiknek tényleg ilyen szép egyenes a csípőjük? Vagy nagy gond nálatok, ha valakinek kicsit szélesebb csípője van?
2012. nov. 7. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gond,hogy széles a csípője.Tetszene egy átlagosnál kicsit vékonyabb alakkal
2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom.

Ha túl széles az már nem jó.

Ha nemt túl széles akkor elfogadható.

Szóval szélestelen legyen de kicsit lehet széles is.

De sokkal azért annyira nagyon ne.

2012. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ééértem. hááát pl olyan mint ezen a képen a körte: [link]
2012. nov. 7. 19:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit vékonyabb azért :D
2012. nov. 7. 19:50
 5/7 anonim válasza:
Mag reszerol epp a szelesebb csipoju noket reszesitem elonyben.
2012. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :D

Ha raknál föl magadról képet, akkor meg tudnám mondani, hogy tényleg tetszik-e az alakod vagy nem :)


20f

2012. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
őhhh nincs igazán olyan képem amin a teljes alakom látszik, pont azért, mert szégyenlős vagyok :D az én alakomat szerintem csak azok látták, akik már élőbe is láttak.. :D
2012. nov. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!