Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Világosban vagy sötétben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világosban vagy sötétben szerettek szexelni? Miért? Kor+nem

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

15/L


sötéétt:)

2009. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és sztem a legtöbb fiú világosban szeret, vagy legalábbis félhomályban, mert a férfiak vizuálisan sokkal jobban izgathatók mint a nők.
2009. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

előző: igaz!

én sötétben, mert jobban el tudom engedni magam, ha nem figyelnek közben (mármint a srác:D)

2009. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Félhomályban.


Szerencsére nagyon könnyen megoldható napközben is. :)


16/L

2009. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
világosan. /énis elég vizuális vagyok/ :) 16/L
2009. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

világosban, félhomályban, sötétben. mindnek megvan a maga szépsége. világosban minden látható, vizuálisan is izgató. félhomályban olyan sejtelmes, romantikus. sötétben meg rá vagy bízva a többi érzékszervedre, finomabban esik a tapintás, a csók...én mindegyiket szeretem :)


20/L

2009. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
világooos 23/L
2009. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

engem a feny meg masztizas kozben is zavar nemhogy szeretkezes kozben. aludni is csak full sotetben birok. es szeretkezni is inkabb becsukott szemmel szeretek mivel a tapintas es esetenkent a hallas a legfontosabb igy foloslegesnek tartom a latast, csak elvonja a figyelmem. na meg sotetben vhogy intimebb. arrol nem is beszelve h vilagosban meg azon is kell agyaljak h hogy nezek ki, h van 1 pattanasom vhol es mi van ha meglatja, meg h nem vagyok tlejesen sima valahol szoval ilyen csajos marhasagokon -rendszerint foloslegesen. ugyh vilagosban csak vegszukseg eseten. ot szivesen kielegitem napkozben is, reggel szeretem igy ebreszteni. de a tobbit inkabb estere hagyom. amugyis este vagyok a legaktivabb. es a sotet erzekibb, romantikusabb, amennyit kell annyit latok akkor is mert a szem alkalmazkodik. amugy nem vagyok egy tulzottan szegyenlos fajta es magabiztos vagyok minden teren, de szeretkezni akkor is sotetben szeretek.

20L

2009. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Becsukott szemmel szeretkezni? :O

Én azt imádom, amikor a pasim közben jó mélyen a szemembe néz és én is az övébe. Én is nagyon vizuális típus vagyok, világosban szeretek. Fontos, hogy lássam a másikat.

2009. aug. 12. 22:40
 10/15 anonim ***** válasza:
ha már idáid eljutottatok nem kell elbújni előle a sötétbe!szeretem látni,hogy kivel is csinálom.izgat a látvány!36
2009. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!