Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeretsz szexelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chrisstian_ kérdése:

Hogyan szeretsz szexelni? Sötétben vagy világosban? (Nemet mindenképp írjatok, ez lenne a lényeg)

Figyelt kérdés
Én úgy szeretem, ha látok is valamit, de az eddigi partnereim mind sötétben szerettek jobban szexelni, függetlenül attól, mióta voltunk együtt. Gondolom ez arra vezethető vissza, hogy nincsenek megelégedve az alakjukkal, ezért szégyenlősködtek, pedig teljesen jól néztek ki. Ez minden lánynál így van? 26/F
2011. szept. 4. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer csináltuk sötétben, de orgazmus előtt felvonyítottam, mint egy farkas és barátnőm úgy megijedt, hogy bepisilt.
2011. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
vagy csak téged nem akartak látni :)
2011. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hmmmmm válasza:
92%
Félhomályban. Ha nappal van, akkor húzd el a sötétítőt, este meg kapcsolj lávalámpát, vagy teríts az asztali lámpára valami derítő, áttetsző ruhát. Mondjuk az utóbbival óvatosan, nehogy kigyulladjon :D
2011. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a sötét az nem korom sötétet jelent. Ez a félhomály nálam már sötét :D

szal én jobban szeretem, ha több a fény


17:39-es jah lehet igazad van, mert anyud is azt mondta oltsuk el a nagyvillanyt

2011. szept. 4. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Napfényben, szabadban 32
2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
gyertyafénynél, látod is meg nem is a partnered.
2011. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

sötétben

L

2011. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha bekötöm a szemét, akkor neki tökmindegy.
2011. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

teljes sötétben :)

L

2011. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Teljes sötétben szerintem azért nem jó, mert nem látom a partnerem, villanynál pedig eltűnik a meghittség varázsa.
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!