Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy élőben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy élőben is észrevegyenek, ne csak interneten?

Figyelt kérdés

Kicsit már unom,hogy neten tudok csak ismerkedni,mert máshol nem kezdeményez nálam senki.Persze akár én is kezdeményezhetnék élőben,de sajnos én úgy gondolom,hogy ez a pasik dolga.

Ha neten kezdeményeznek,élőben miért nem?Az oké,hogy talán utcán nem mernek egy idegen lányhoz odamenni,de ahova járok sportolni,ott vannak fiúk és sokukkal jóba vagyok és beszélgetek velük,de ők sem adnak semmi jelet arra,hogy szeretnének bármit is.

Mi a megoldás? Talán mégis nekem kéne megtennem az első lépést...? De akkor más lányoknál miért kezdeményeznek?


2012. nov. 7. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj jeleket,pl szemezgess:)
2012. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként edzésen,nem igazán lehet szemezni.:)

De sokszor szoktam mosolyogni a fiúkra,akik rám néznek,bár ez szerintem nem túl egyértelmű,mert mindig mosolygok mindenkire..

BKV-n meg nem sűrűn látok,olyat,aki tetszene.Ha mégis akkor meg rám se néz..:D ha meg eljutunk a szemezésig,akkor meg szó nélkül leszáll valamelyikünk.

2012. nov. 7. 21:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2012. nov. 7. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tom ,de egy ideje ,csak neten ismerkedem.Most váltottam sulit és volt akivel ezért megszakítottam minden kapcsolatot.Igazából itt interneten,nem fognak csodálkozni hogy mondjuk rájuk írsz,és nem tudom,olyan fura ha valaki metrón leszólít valakit (vagy csak szerintem )
2012. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen elég kellemetlen ismerkedni szerintem, én is inkább neten szoktam. Esetleg hajts rá a kiszemeltre, semmi fura nincs abban, ha a nő kezdeményez. 19/F
2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!