Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet interneten normálisa...

Hol lehet interneten normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés

lécci írjatok vagy linkeljetek oldalt köszönöm(: 17/L

pl.randizós ,chates



2012. okt. 22. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt. Ha nem hiszed akkor sehol máshol, mert ott sem lesz jobb:)
2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hát tudod az az igazság hogy sehol
2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sehol sem
2012. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sehol? LOL
2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy a jelenlegi oktatásban eléggé szánalmas az informatika oktatás, de szerintem biztos hallottál egy olyan oldalról, hogy google.

Ha nem, akkor egy gyorstalpaló. Klikk ide:

www.google.com

Ha ez meg van, akkor látsz egy téglalap szerű "izét", na oda kell a billentyűzet segítségével információt bevinni. Neked mondjuk célszerű lenne ilyesmiket beírni:

TÁRSKERESÉS/PASIK/TÁRSKERESŐ/CHAT/KUTYASZAPORÍTÁS, vagy amit jónak látsz. Na, ha ez megvan, akkor rengeteg új oldalra fogsz lelni.


Na, de hogy ne tűnjek egy szemét kis köcsög p_csnek, ezért elárulom neked, hogy akár itt is lehet. Mert, ha nagyon megakarnálak téged ismerni, akkor írnék neked egy üzenetet amiben kifejtem nemes szándékomat és próbálnám minél jobb színben feltüntetni magamat. Mert technikailag megoldható, hisz lehet üzenetváltást kezdeményezni.

Sőt, a régi Puruttyán, Agyiszinten is lehetett. Én anno ott ismertem meg az egyik pajtim. Tehát bárhol lehet. Ha akarsz egy rózsaszín unikornisokról szóló fórumon is tudsz ismerkedni. Járj nyitott szemmel és ne fogadj el édességet ismeretlen emberektől.

2012. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

öm oké. szerintem meg akkor is egy köcsög bunkó p*cs vagy.

csak nemfogok egy kihalt oldalon keresni mint pl. iwiw mert az egy rakás k*ki .. azért itt kérdeztem meg mert akik írnak valószínű kerestek ilyet vagy esetleg ilyen oldalakon ismerkedtek és tudnak nekem ajánlani szánalmascsicskavagy.

2012. okt. 22. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tetszik érteni? Én csak önnek akartam jót, hisz jobb megtanítani az embert vadászni, mint egyszer elé tolni egy kis főtt ételt. De látom nem igazán értékeli a kedves hölgy, hogy a viszkető pináján próbáltam ilyen formán segíteni.

A másik. Hogy jön ide az IWIW? Én a kis barlangod elé toltam a megoldást, de látom teljesen felesleges. Bár ahogy olvasom az írásod, nem csoda, ha nem tudod használni a keresőt, hisz azért az sem add ki találatot minden random betűkombinációra.

Lehet igazad van, lehet, hogy nem. :) Én arról már nem tehetek, ha ennyire élettelen valaki. Na mindegy. Inkább olvass utána mi lesz holnap, hátha érettségin belehúzol... Ja, és a google-t nyisd meg, mert mindig van valami "vicces" grafika. :)

Kívánok nyugodalmas szép éjszakát a kis asszonnyak!

2012. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
www.facebook.com (én szivesen megismerkednék veled) www.hawerok.info
2012. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen nem "viszket a p*ncim.." egyszerűen csak nincs normális fiú ismerősöm és már 17 évesen komolyabb kapcsolatot szeretnék normális nem kretén pasival.

és kösz a tanácsot nekem van google fiókom szóval nyilván tudom miaz napi szinten használom és hátterem van nemfeltétlenül ábra jelenik meg minden nap hát hol élsz te?!

2012. okt. 22. 23:29
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm :D
2012. okt. 22. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!