Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fent vagyok egy nemzetközi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent vagyok egy nemzetközi közösségi ismerkedő oldalon, de 90%-ban mindig török srácok írnak nekem. Ez miért lehet? :D

Figyelt kérdés

Interpals.net az oldal neve. Már régebben is voltam regisztrálva, de akkor is és most is török srácok támadnak be :D És nem az hogy zavar, csak nem értem, hogy miért pont a törökök? :D Más lány is van így ezzel, aki esetleg fent van ilyen oldalon?


21/L


2012. nov. 8. 02:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igazán be linkelhetnéd az adatlapod.vagy személyes üzenetben.
2012. nov. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalak nem tudhatod mit ajánlanak egyes országokba.

Találkoztam több olyan hirdetéssel, ahol ukrán lányokat "reklámoztak" hosszú távú kapcsolatra és meglehetősen dekoratív hölgyemények voltak. Valószínűleg te is hasonló reklám "áldozata" lettél törökországban, ahol magyar lányokat hirdetnek.

Eseleg a tötörök ennyire gerjedneg a magyarajkú szépségeinkre.

2012. nov. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

*törökök


(bocsi, fáradt vagyok)

2012. nov. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez ilyen oldal lenne :) Ráadásul be van állítva, hogy csak regisztráltak lássák az oldalamat.

És egyáltalán nem vagyok olyan dekoratív. Nem vagyok csúnya se, de nem vagyok az a szépségkirálynő típus, ami mindenkinek bejön.. tök átlagos magyar csaj vagyok. Mondjuk ezt már hallottam, hogy a magyar csajok bejönnek a törököknek..

2012. nov. 8. 02:22
 5/28 anonim ***** válasza:
azért mert a törököknek mindegy csak lyuk legyen
2012. nov. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ha lehet egy kérdésem, akkor miért regisztráltál erre az oldalra?


(mivel névtelen, ezért nyugodtan válaszolhatsz) Érdekelne az indíttatásod, mivel ha összejön úgyis te mennél el innen és nem ide jönne a partner. Nem ítéllek el semmiért, egyébként is hogy jönnék én ahhoz...

2012. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"tök átlagos magyar csaj vagyok"

Na hát ez az! :D

2012. nov. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem társkeresés céljából regisztráltam. Kizárólag barátkozás és nyelvgyakorlás a célom. Egy bizonyos európai ország lakóival beszélgetek, mivel szeretném gyakorolni a nyelvüket és barátokat találni ott, mert majd szeretnék egyszer kiutazni oda. Szerencsére elég jól sikerrel járok, néhány csajszival beszélgetek folyamatosan. Srácoknak sose írok, mert tényleg nem akarok semmit senkitől, mivel van barátom.
2012. nov. 8. 02:28
 9/28 A kérdező kommentje:

Csak ugye így is azért van, aki betalál.. :/ Általában nem válaszolok senkinek sem, mármint a törökök közül. Sőt most láttam meg: lehet blokkolni bizonyos országokat, na ezt meg is tettem ;)


ja és nincsenek kirakott mellű képeim kint abszolút.

2012. nov. 8. 02:30
 10/28 anonim ***** válasza:

Hm... szóval van barátod és társkereső oldalra regisztrálsz nyelvtanulási cséllal.

Érdekes. Viszont ha neked így könnyebb tanulni, akkor hajrá!

Javaslom, hogy gyűjtsetek össze barátoddal/pároddal (nem tudom hányadán álltok a dolognak) egy kis pénzt és utazzatok ki, nyaralás címszó alatt, azért úgy szerintem többet tanulsz. Ezzel nem csak a nyelvet, hanem a kutúrát is megismerheted. Persze nem mindenki teheti ezt meg, de ha megengedhetitek magatoknak, akkor semmiképp ne hagyjátok ki!

2012. nov. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!