Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Az egyik lakótársammal nagyon jóban lettünk, amióta beköltöztem. Néha le is fekszünk egymással. Megbeszéltük, hogy maradjon ennyiben a dolog, egyikőnk sem akar többet. De én sajnos kezdek valamit érezni iránta ( azt hiszem) persze ő erről nem tud. Bárban dolgozom, ma este bejött hozzám egy nővel, eléggé zavart és rosszul esik. Nem nagyon szeretnék vele erről beszélni, mivel nincs miről. Vagy mégis van? Nem kéne engem tisztelnie legalább annyival, hogy nem mutatkozik mással? Nem tudom mit tegyek. Lehet, hogy észrevette rajtam, hogy nem tetszett a dolog. Azon is gondolkodtam már, hogy abbahagyom vele, de mivel egy lakásban élünk így elég nehéz lesz. Segítene valaki? Voltatok már hasonló helyzetben? Meghallgatom szívesen, hátha tanulok belőle. Köszönöm!

2012. nov. 8. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj az ilyen kapcsolatokkal, hogy előbb utóbb az egyik mindig többet akar! Beszélj vele! Mondd el neki, amit itt leírtál, lehet, hogy ő is szeretne többet, csak nem jelzi, mert ugye megegyeztetek; csak szex és más semmi! Lehet, hogy csak tesztelni akart, amikor odament azzal a másik nővel a bárba...
2012. nov. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen "barátnö" kellene nekem is, mint TE. Persze a "kis" extrákat sem hagynánk ki... ;)
2012. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Na te sem vagy akárki! Amilyen a munkahely olyan a dolgozó? Szivesen dugnálak amúgy!
2012. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de jó kis élet, szabadon kint a "nagyvárosban" lakótársam csinos nő, összebujunk ugyanakkor nincs felelőségre vonás:) jó dolog ez...na igen ám csak Te kezdel többet érezni. Az h láttad más nővel sztem még jobban felerősítette benned azt az érzést. Lehet csak amolyan ösztönös dolog benned...egyébként nem hiszem h tesztelés miatt ment volna oda másik nővel...szándékosság lehet volt benne.


Elhozakodhatsz vele, vagytok annyira értelmesek sztem h ezt megbeszélitek, kérdés ha nem a válasz neked nem e lesz kínos továbbiakban..neki viszont önbizalomnövelő.


Igen addig minden szép és jó míg nem jönnek az érzelmek és kezdenek...(tapasztalat)


Ha előjösz vele neki, és nem viszonzott a dolog, sztem elég kínos lesz számodra, bár (magambójl kiindulva pasi helyében, nem rontanám el ezt a kapcsolatot de megmondanám az őszintét a lánynak de ez én vok)

2012. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Synesztro ***** válasza:
25/F kérdezd meg tőle hogy nem e akar többet ettől a kapcsolattól, mint sex, mert neked menne a dolog. Ha viszont azt mondja hogy nem, ill. hogy neki ez így tökéletesen jó, akkor viszont te közöld vele, hogy ennyi, és innentől csak barát, csak lakótárs, de nincs több sex. Ezt próbáld meg erősen be is tartani, ha ez segít, akkor közlöm, hogy nekem erősen kihasználási szaga van a leírtakból, ergó Te csak arra kellesz neki, hogy legyen kibe belelógatni, addig amíg nem talál mást magának. Erre gondolj, ill. ha más nőkkel is lefekszik, esetleg elkap valami kis extrát, amit meg esetlegesen Te is bekaphatsz, és akkor még gondok is vannak. Ha nem akar veled kezdeni, akkor ne hagyd, mert addig Te sem fogsz tudni másfelé nyitni. Ha nem hát nem, és keress egy normális állandó társat magadnak Te is. Sok sikert.;)
2012. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát hálistennek nem hozta haza a csajt...nem emlegettem fel neki, hogy rosszul esett, nem szeretném, hogy tudjon az érzelmeimről. majd ha már nagyon szenvedek akkor talán. de tegnap csináltam egy hülyeséget...buliztunk iszogattunk a lakásban sajnos többet a kelleténél és a végén meg kinyögtem neki h érzek valamit iránta..pfff olyan kínos. reggel amikor felébredtem nem mert hozzászólni sem és ő sem kérdezett semmit. remélem elfelejthetjük majd ezt a kis "incidenst"
2012. nov. 11. 05:35
 7/7 A kérdező kommentje:
a 3. hozzászóló? mire gondolsz hogy milyen is vagyok????? a város legjobb bárjában dolgozok bártenderként. nem holmi "magyar" kiskocsmában...
2012. nov. 11. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!