Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi betegség utólag kideríthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi betegség utólag kideríthető?

Figyelt kérdés

Külföldi gyakorlatra mentem 1 hónapra. Barátnőmmel 2 hónappal azelőtt jöttünk össze, szex közben mindig gumival védekeztünk, de mielőtt elutaztam az utolsó alkalomnál nem rögtön húztam fel a gumit. Pár napra rá el kezdtem lent viszketni, aztán jött a többi tünet (égő érzés, később gennyezés). Nem tudtam mit csináljak, nem akartam kint ilyen dolgokkal nemibeteg gondozót keresni. Kb 2-3 hét alatt természetes módszerekkel kikúráltam magam. Mikor hazajöttem, megkérdeztem bnőmet, hogy erről nem tud-e véletlen valamit, de azt mondta, hogy nem volt beteg stb stb.

Előttem már kb 10 faszija volt, 1-2vel gumi nélkül is. Ennek már fél éve, nem volt semmi bajom azóta, de a napokban el kezdett motoszkálni bennem a kérdés.

Utólag kideríthető, hogy mi volt a bajom pontosan?


2012. nov. 8. 10:26
 1/10 Fülünyúl ***** válasza:
Pedig muszáj lenne egy nemibeteg gondozót felkeresned neked is meg a párodnak is. Valószínű, hogy a korábbi pasijaitól szedhetett össze valamit, ugyanis van akinél a nemibetegség tünetmentes, de terjeszti. Saját magad meg ne akarj kikúrálni nemibetegséget, főleg hogy nem is tudod mi az, mert 100%-osan úgysem fog menni.
2012. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fúj... Még mindig a nőd? Ezután az eset után elment nőgyógyászhoz?

Írd be keresőbe a tüneteidet, hátha kiad valamit, de jobb lett volna elmenni még akkor orvoshoz. Nehogy az legyen, hogy a tüneteid elmúltak, de átadhatod egy nőnek a betegséget.

2012. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt már azóta nőgyógyásznál, rákszűrés, kitenyésztéses vizsgálat megvolt, de nem volt semmi sem. Csak mégis fura, hogy akkor nekem mi bajom volt, nem fáztam még fel soha, uszodában akkortájt nem voltam, ja és ő az első kapcsolatom is.
2012. nov. 8. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Éljen a nemibetegség. Nevetmár adtál neki? Tripper-kankó, együtt frankó...

Viccet félretéve, irány a nemibeteg gondozó...

2012. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nemi betegség utólag kideríthető?"


Hát nem is előtte....

2012. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utólag, ennyi idő után...
2012. nov. 8. 11:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Szólhat úgy is a kérdés, hogy ha nem sima gyulladás volt, akkor egy komolyabb dolog kimutatható-e ennyi idő után...
2012. nov. 8. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy csomó nemibetegség ha otthon kikúrálod nem tűnik el, csak tünetmentessé válik. De attól még ugyanúgy benned van, sőt, terjeszted is, hordozóvá válsz. Pl. a HPV-nek rengeteg ilyen tünetmentes hordozója van, pláne a fiúk között, mondjuk ez a leírásod alapján biztos nem HPV volt.

Szal sztem érdemes elmenni egy kivizsgálásra.

Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy nemi betegség, lehet egy húgyuti fertőzés is (amit lehet tőle kaptál el, és ő tünetmentesen kihordta), de lehet, hogy nem is tőle kaptad el. Szal nem kell rögtön itt gyanúsítgatni :D

2012. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is régóta szenvedek égő, fájú érzettel és a fityma vége kicsit be is van gyulladva (piros). Chlamydia gyanú, amit nem lehet házi módszerekkel orvosolni, antibiotikum kúra szükséges mindkét félnek.


Azt azért ne felejtsd el, hogy az egyes fertőzések nagyrészt tünetmentesek, de ritkán jönnek elő. A lappangási ideje egy hasonló fertőzésnek is 7-12 nap; ezalatt a szervezet reakcióba lép (öngyógyítás), azonban ez a reakció nem képes a baktériumokat, vírusokat kiirtani: szükség van antibiotikumra is! A fertőzések a tünetmentes időszakban is kimutathatók, azt ajánlom menj el egy urológiai vizsgálatra, és ott vesznek kenetet róla.

2012. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Urológia szakrendelésre mindenképp menj el, ott kérnek tőled vizelet mintát, és egy gyorsteszttel azonnal ki lehet mutatni, hogy van-e a szervezetedben baktérium, vírus. Még ha jelenleg nincsenek külső nyomai sem, de a szervezetedben benne van és nem sikerült a kúrád, csak ideiglenesen.
2012. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!