Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is erős szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is erős szexuális tartalma van ennek a zenének?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=gauBIl5BfLo


Amúgy nekem tetszik,nem vagyok jó angolból,de szerintem a lényege az,hogy el akarja csábítani a férfiakat.



2012. nov. 8. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem izgatott fel.
2012. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lana Del Reynek szerintem szinte az összes száma erotikus. A szövegét nem is mindig figyelem, de maga az, ahogy énekel és a zene hordoz magában egyféle lágy, halvány, mégis erőteljes erotikát. Nem mellesleg imádom a zenéje depresszív hangulatát, a bulikorszakomra emlékeztet. :)

22L

2012. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Imááádom Lana Del Reyt:)

És amúgy igen:)

A címe is pussy ;D

2012. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ennek a számnak egyértelműbben van szexuális tartalma

2012. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ramstein :(

Fújjj,kevés előadót utálok,de ez ide tartozik.


Amúgy én is nagyon szeretem Lanát,mert bírom a melankóliát,amiket egyes számai árasztanak.

2012. nov. 8. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A címe biztosan erotikus hajlamokat sugall, de szerintem ennek semmi köze a szexuális hangulathoz. Minden közös együttlét és pillanat az agy szüleménye, a hirtelen felindulás is csak úgy jön, nem kell előteremteni :)
2012. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg a stílusát:)

Mintha az 50-es évekből jött volna.

(:

2012. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
manapság a legtöbb dal a szerelemról szexről szól, akkor is ha nem 1-1-ben írják meg hogy bässzál meg.
2012. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!