Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha folyton ölelgetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha folyton ölelgetnék, szeretgetnék lányokat legszívesebben?

Figyelt kérdés

Sok lány utálja, ha szeretgetik már láttam hasonló kérdésnél, hogy nem bírják, ha állandóan ölelgetné egy fiú őket például, de én nem tehetek róla, valószínűleg az az oka, hogy nem kaptam elég szeretetet és emiatt most én szeretnék szeretgetni egy lányt, aki remélhetőleg viszont szeret.

Igazából nem merek kezdeményezni lányoknál, mert ronda vagyok, de volt már alkalmam megölelni egy lányt és legszívesebben el sem engedtem volna. Nem szeeretek erről beszélni, mert utálok gyengének, érzelmesnek látszani, pedig sajnos belül az vagyok, de a külvilágnak egy rideg, érzéketlen formámat mutatom épp amiatt, mert sokan leb.ziznának vagy épp nem lennék még annyira sem vonzó a lányok szemében, mint ahogy így sem vagyok a külsőm miatt, nem vagyok adonisz és férfias arcra sem sajnos. A cuki fiúk meg csak a kislányoknak jönnek be én meg már felnőtt vagyok.


2012. nov. 8. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

"Látszatfiatalok látszatkapcsolatokkal"


Sokan szeretik mutogatni magukat az utcán, hogy nekik van pasijuk, és puszilgatják, csókolgatják, ölelgetik egymást nyilvános helyeken, és közterületeken! Ezzel nincs is semmi baj, csak sokszor túlzásokba esnek, és nem tudják, mi már a nagyon gáz dolog....

2012. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te, azzal a különbséggel hogy én alapból az a rideg természetű ember vagyok, eléggé brutális az alaptermészetem meg a modorom, de ugyanakkor mindenki így szeret ahogy vagyok. Én sem vagyok egy szép álomférfi, az tény és való.

Egyáltalán nem gáz ez, de okosabb lenne nem túlzásba esni, ha van barátnőd azt ölelgesd kedvedre. Én volt barátnőm imádta ezt olyan volt mint én, igaz ő külsőre is kinézett valahogy, de szép pár voltunk, összeillettünk, és ott kedvemre kiölelkezhettem magamat. Igazából nem tudom miért vagyok én ilyen egyszerűen ilyen vagyok és kész, engem sokan megbecsülnek és tisztelnek, én nagyon határozott ember vagyok, az is biztos és a lányok ezt imádják bennem. Humoros vagyok, nagyon laza a humorom. Sajnos a lánnyal már nem vagyunk együtt egyedül álló vagyok jelenleg, de nem gáz ez, csak ismerd meg a lányt jobban, kezdeményezz, tudom kell hozzá bátorság de légy laza, add önmagad és legyél el velük, ha a lányok érzik azt hogy nem görcsölsz semmin, bátran hozzájuk mersz érni, meg minden nem tojsz be ha meglátod őket, meg semmi akkor lehet így barátnőd!! Hidd el nekem.

2012. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz. mondjuk keress valakit akin kiélheted a szeretetedet.
2012. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!