Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy zárjam ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy zárjam ki a fejemből, hogy a szomszéd szobában folyton recseg az ágy a szüleim miatt?!

Figyelt kérdés

hát már nem tudom mióta:D ma meg bementem apám félálomba anyámnak: szopjál már le.. na mondom gratulálok xD wáá de annyira fel tud zaklatni h ezek ilyeneket csinálnak :S:DDD nyugtassatok meg h ez máshol is így van.. :D

13/L


2009. aug. 13. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy természetes dolgok, kivéve ha elötted is csináljak próbálják ők is élvezni az életet hagyni kell és majd megunják:) 16/F
2009. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk nincs így szerencsére..xDD amugy fülhallgatót be és hallgass zenét ;D
2009. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra hogy pár év múlva te is azt fogod csinálni és akkor majd nekik kell hallgatniuk ugyanezt:)legyél egy kicsit eggyüttérző(az első voltam)
2009. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszii

amm azt fogom. fülhallgató be,zene:D am hogynee, tudm h természetes, de hát már 40-50 évesen :D meg ez a "szopj már le annyit szaladgáltam ma" LoLlLlL:D

2009. aug. 13. 00:47
 5/13 anonim válasza:
az én édesanyám gyerekkoromban nagyon odafigyelt az ilyesmire, egyedül egyszer fordult elő hasonló. nyaralni voltunk idegen ház, nem tudta gondolom felmérni h vékonyabbak a falak és h nyikorog az ágy. másnap megmondtam h én ezt nem akarom még egyszer végighallgatni, oldják meg másképp. nyilván nem így fogalmaztam.. és ő megoldotta. lehet h zavarba jön majd de ez tapintatlanság nem csak a saját lányával szemben de főleg vele. nem természetes h ezt kell hallanod a saját szüleidtől akkor sem ha tisztában vagy vele, van ilyen oldaluk is. ülj le megbeszélni vele
2009. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

azlért nehéz lehet a szüleuidnek nemiéletet élni gyerekek mellett. majd meglátod, ha lesz egy barátod, nekedi baromi nehézlesz úgy szexelni vele, h közben szüleid összevissza kibe riohagásznak

és hiába 40-50 évesek, még azok is szoktak nemi életet élni

2009. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút meg tudlak érteni, bár én már biztos szóvá tettem volna. Szerintem csak egyszerűen ülj le anyukáddal és mondd el neki, hogy ez téged zavar, és oké, hogy normális, hogy ezt csinálják, de azért mégis.... Igaza volt valamelyik előttem válaszolónak, ha az ő anyukája meg tudta oldani máshogy, a te szüleid is próbálják meg. Ezt neked nem kéne hallanod, még akkor sem ha ez természetes. Én is borzasztóan ki tudnék akani a helyedben.

18/L

2009. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó voltam

Még csak annyit, hogy valóban nehéz lehet gyerekek mellet szexuális életet élni, de a kérdező már nem kicsi, és tud kopogni, egyébként nem véletlenül találták fel a zárat...

2009. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jajj köszii szépen mindenkinek,,de ezt nem rendszeresen hallom, nagyon ritkán, mondjuk akkor éniis kikészülök.. de tesóimmal ugyanez van 20 évesek már elmultak, szóval hozzá vagyok szokva, csak azért h néz már ez ki:D
2009. aug. 13. 01:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó amíg csinálják,sok házasság a szex hiánya miatt megy tönkre...:):S

Szerintem is a fülhallgató a legjobb;)

2009. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!