Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondja hogy elkezdett fájni a hasa pár perce nagyon, kicsit oldalt, talán terhesség jele?

Figyelt kérdés
vagy csak akármi más? múlthét szerdán szexeltünk utoljára
2012. nov. 8. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
azt mondja olyant érzett mintha megszorították volna belülről
2012. nov. 8. 17:48
 2/7 anonim ***** válasza:

persze, biztos megszorította a baba belülről....:| XD


ha a terhesség jele akkor én is terhes szoktam lenni néha.

szerintem csak felvan puffadva. miket zabált?


menjen kutyapózba és próbáljon meg fingani, úgy távozik a gáz.


22f

2012. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem fingania kell, azt mondja ilyent még sohasem érzett, valami furcsa érzés, védekeztünk óvszerrel, és nem kerülhetett bele sperma, mivel mielőtt el sült volna kivettem a péniszemet
2012. nov. 8. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:
azt mondja hirtelen minden ok nélkül egyszer csak elkezdett fájni
2012. nov. 8. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én baromi sokszor hallom nőktől,hogy fáj a hasa,fáj ez,fáj az,görcsöl... Eddigi két barátnőmtől többször hallottam,hogy "fáj".Vagy meg fog jönni neki vagy csak szimplán fáj. Nem hinném,hogy terhes lenne.
2012. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha jobb oldalon tartós, erős, görcsös fájdalom, akkor előfordulhat (de nem valószínű), hogy vakbélgyulladás. Egyébként szélgörcs, bélhurut vagy menstruációs görcs a legvalószínűbb. Ha tapintásra nem kemény a hasa, nincsenek görcsösen összehúzódva a hasizmai, akkor valószínűleg nem komoly a baj. Ha pihenés után vagy fájdalomcsillapítótól sem múlik el több órán keresztül, akkor keresse fel a háziorvosát.
2012. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kb 15 perc után elmúlt neki magától, de azt mondja hogy ilyent még sohasem érzett, és hogy egyszer csak hirtelen elkezdett fájni neki, de mindegy, tuti hogy nem terhes
2012. nov. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!