Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érdemes ráírnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdemes ráírnom az exemre fél év után?

Figyelt kérdés

Nem voltunk sokat együtt, de mivel az előtte levő barátom összetörte a szívem, ő egyszintű megváltás volt, és az a kevés idő vele egyszerűen tökéletes volt. Azért mentünk sézt, mert nem működött. Nekem friss volt új kapcsolatba beleugranom, neki pedig az első szerelem volt, s nem mindig találtak az elképzeléseink a kapcsolatunkról.

Tavasszal szakítottunk, egész nyáron szinte nem is találkoztunk, de nekem nagyon nehéz volt...

Most más barátom van, akivel jól megvagyunk, de még mindig hiányzik az exem.

Most, hogy újra iskolában vagyunk, minden nap látom, mert szemben van az osztályunk, így nagyon nehéz. Az az igazság, hogy én is figyelem őt néha, de annyiszor összenézünk, és ő is bámul... Nem tudom, mit tehetnék, akarok vele beszélni, mert már úgy gondolom, hogy fél év elég volt, hogy idegennek nézzük a másikat. Egy hónapja szülinapja volt, írtam neki smst, persze nem válaszolt, de azóta valahogy megváltozott.

Mit gondolhat? Folyton rajtakapom, hogyha kint vagyunk a folyosón, néz engem...


2012. nov. 8. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz írj!
2012. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd!! Felejtsd el,ne irj neki semmit.Mi értelme lenne,ha egyszer nem müködött kicsi az esély a 2-ra.Légy boldog a jelenlegivel.
2012. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit, vagyis újabb esélyt biztos nem. Csak így hülye az egész helyzet, hogy kerülgetjük egymást... S látom, hogy őt is érdekli. NEm karaok vele puszipajtás lenni, de azért normálisan beszélhetnénk, nem?
2012. nov. 8. 19:26
 4/8 TOMAtm ***** válasza:
63%
15 évesek...bazi gondokkal...hétvégi munkahelyed van?
2012. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan.Hülyeség amit a 2. mond.Az összes exed-et szeretni fogod valamennyire(persze ha nem vert és erőszakolt meg :D ) tehát természetes hogy tudni akarod mi van vele.Én mindig örülök ha jó híreket hallok exeimtől és sokkal jobbak így a kapcsolataim velük mintha észre sem vennénk egymást.
2012. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne írj, inkább élőbe beszélj vele. Csak úgy spontán.
2012. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem írtam rá,nem hívtam fel,megszakítottam minden kapcsolatott az exekkel, pedig békében váltunk el,de aminek már vége nem érdekel!! Miért érdekelne mi van vele,mit csinál stb... Kit érdekel,lezárult vége ennyi,el kell szakadni,minek találkozgatni,hogy kivel jár,hogy kefél az új,miért másabb stb...! Van értelme??? Ha vége már semmi közötök egymáshoz.Ennyi
2012. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak a spontánnal az a baj, hogy nem merem... vagyis olyan hülyék vagyunk. az van, hogy ha őt nem érdekli, akkor engem sem, s fordítva... nem tudom na, talán lesz alkalom :)
2012. nov. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!