Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes arab sráccal tervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes arab sráccal tervezni a jövőt?

Figyelt kérdés
Az interneten megismerkedtem egy arab sráccal.Mindketten többet érzünk.Szeretnék kimenni hozzá Tunéziába persze a szüleim nem nagyon örülnek neki.Megszökés?

2012. nov. 6. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem,hogy nagyon boldog lennél.Ő arab más kultúra ahol a nő nos nem igazán számít...

Inkább ne tedd.

2012. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Ne tedd, ahogy az első is mondja, teljesen más kultúra. Sok nő még itt is azt érzi, hogy el van nyomva, hát még ott....
2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Persze menj csak ki. Egy hülyével kevesebb. Komolyan nem tudom mit látsz egy olyan emberben aki egy kultúrát teljesen nélkülöző országban él...
2012. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A.Romanov ***** válasza:
100%
Picit elavult hogy a nő nem ér sokat a kultúrájukban, de tény, hogy ég és föld a különbség a gondolkodásmódjaink között. Sok arab barátom van.
2012. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha szereted, hogy nem vesznek emberszámba, menj csak.
2012. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Több könyvet is olvastam erről ami igaz történet alapján íródott igaz amiket olvastam azok olyan 20-30 évvel ezelőtt történtek.Biztos már rengeteg dolog változott és nem olyan szörnyű,de én a helyedben biztosan nem mennék ki!!!
2012. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

én már jártam Tunéziában..hát nem ajánlom a nőknek.

de, ha te egy tenyészállat és házi cseléd akarsz lenni,akinek nincs élete..nevezhetjük nyugodtan rabszolgának..aki mellett a férje csalhatja össze vissza..

menj.

egy idiótával kevesebb

még ebben az országban is el vannak nyomva a nők, nemhogy ott.

2012. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Na már most az előttem felszólalók nem teljesen tudják mi a helyzet arrafelé. Pont, hogy Tunéziában VAN A NŐKNEK JOGA!! és kötelező a MONOGÁMIA!!

Ugyanakkor tényleg más a kultúra arrafelé, és van egy film, a címe: A lányom nélkül soha... Ezt a filmet nézd meg, aztán dönts, hogy kimész-e hozzá. Azt hiszem a jútúbon is fent van.

Mi nem dönthetünk, szökni ne szökj ki, neked kell dönteni. Én támogatom, és egyben ellenzem is...

És most nem is a legbiztonságosabb hely...

F17

2012. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Én olvastam a Lányom nélkül soha c.könyvet nagyon durva és igaz!
2012. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Menj csak ki nyugodtan, ha úgy érzed, de előtte kicsit tájékozódj arról,h milyen ott az élet, valamint feltétlenül nézd meg A lányom nélkül soha című filmet.
2012. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!