Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel csak ritkán talizok. Kb. fél éve chateltünk utoljára.Nekem iszonyatosan bejön,de ő azt mondja,hogy én neki nem.Viszont tudom,hogy a hátam mögött,azt mondja,hogy idegesítem.Tudja,hogy bejön nekem. Meg szokott nézni,stb.de a nem válasz ellenére úgy érzem bejövök neki.....miért van ez, mit tehetnék ezek után,hogy felfigyeljen rám és mit jelent az ha úgy válaszol a "bejövök kérdésre,hogy "nem :) " ??

KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK,MERT EZ NAGYON FONTOS!!!ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!:)



2012. nov. 8. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A nem-e többnyire nemet jelent, de ha a hátadmögött idegesítőnek tart az nem jó :/ amúgy velem is volt ilyen, de ott a fiú nem ismert....megismertük egymást rendesen és most nagyon jóban vaguynk
2012. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kapcsold be inkább a TV-t és nézd a Barátokat! Jó éjszakát!
2012. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nem az NEM! Sajnálom. :/
2012. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
első válaszoló: tényleg jó lenne ha a sráccal jobban megismernénk egymást de nem is érdeklem + van köztünk jó pár km.:/
2012. nov. 8. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:

nem :) (hagyjál már békén)

plusz a hátad mögött idegesítőnek is tart. Azt hogy bejössz neki csak beképzeled mennyire nyomulsz most komolyan?

2012. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semennyire sem nyomulok.....azt,hogy bejövök neki a nem + smiley-ból veszem és onnan,hogy jó csajnak tart.
2012. nov. 8. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:

felejtő szex szombat esténként 8-tól.

2-ára be tudlak írni. :)


Na és ez vajon mit jelent... :D Lehe hogy azt mondod nem de én érzem hogy érdekel. :) Mit tehetnék hogy felfigyelj rám? :)

25F

2013. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1: ha megkérdezed tőle, és nemet mond, akkor NEM JÖSSZ BE NEKI!

2: ha még a hátad mögött se mondja, hogy bejössz neki, akkor NEM JÖSSZ BE NEKI

3: ha nem keres, és nem hajt rád, pedig nem egy visszahúzódó srác, akkor NEM JÖSSZ BE NEKI


hát csak ennyi

2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a pasik kevesebb szóval beszélnek, mint a nők. Pontosan azt mondják, amit éreznek. Ti nők érzitek azt, hogy ez biztos nem így van, mert magatokból indultok ki.


Szerintem ne őrlődj ezen a NEM-en. Annyi pasi van a világon és a ezren ölnék meg egymást érted! Csak nem hiszed el. Ahogyan a fiúk is kételkednek abban, hogy ők is tetszenek valakinek.


Szerezz egy másik pasit és érezd magad jól vele. Ennyi az egész. Tudom, hogy lelkileg összeomlasz, de sokkal nagyobb problémák után is akadnak új partnerek.


Ha mindenáron ő kell neked, mert ő a legjobb pasi 20 km-es körzetben, akkor ne foglalkozz VELE! Foglalkozz magaddal! Nézzél ki úgy, hogy felfigyeljen rád, viselkedj úgy, hogy rád vesse a tekintetét, de mindig tudd, hogy ÉRTE teszed és nem másért. Ugye nem nekem kell elmondanom, hogy mit tegyen egy lány, hogy egy pasi észrevegye? Pl.: a mosolygás önmagában is csodákra képes, de egy buja mosolytól készen van minden pasi!


Ha érdekled, rád fog nyomulni. Ha tényleg nem érdekled, akkor MÁS fog észrevenni téged. Azzal is jól járhatsz, nem gondolod?


43/F

2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak nagyon szépen köszönöm! :)
2013. jan. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!