Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára egy évesek leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára egy évesek leszünk a Szerelmemmel, de nincs ötletem, hogy mivel lephetném meg. Tudnátok segíteni? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

Szóval, ő szereti a rock zenét, és elég modern életfelfogású. Egyszerűen nem tudom mivel lephetném meg. A lényeg, hogy 18 évesek vagyunk. Saját készítésű cd kedvelt ajándék még? Bár jobban szereti gépről hallgatni. Vacsorát meg nem merem még bevállalni, mert nem vagyok egy nagy konyhatündér. Egy hónap van még, de nagyon aggódom, nem szeretném elrontani.

Köszönöm a válaszokat.

18/L


2012. máj. 30. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig a vacsora nem lenne hülyeség. Ha elrontod, az sem baj, lesz min nevetni. :)

Jó ötlet még a kirándulás: menjetek el egy közeli várba, erdőbe, vagy ódon városba.


Én 2 éve ezt csináltam: páromnak ajándékba tettem egy dobozkába két vonatjegyet egy közeli városba, ahol várat néztünk. Estére, mire hazajöttünk meg előre elterveztem egy megepetés bulit: elhívtam a legjobb barátait, hasonlók. Jó kis nap volt. :)

2012. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a saját készítésű válogatás CD tényleg eléggé lejárt lemez, csak hogy stílusosan fogalmazzak. Ha mégis a főzés mellett döntenél, állítólag ez egy nagyon jó oldal: [link]

mindent leírnak lépésről lépésre. De nyilván kell egy B terv is, hiszen mi van ha ő is főzéssel készül ugyebár. ;-) Vicces dolgok vannak a bigyoshop.hu-n. A könyv pedig mindig jó ajándék lehet, csak jól kell választani. Meg ugye jóformán örök darab, a belsejébe beleírhatsz mindenféle kedvességet. Amit semmiképp sem vegyél szerintem, az a bármiféle porfogó.

2012. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és persze ott a [link] Itt aztán szabadjára engedheted a fantáziád. :)
2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm :)
2012. máj. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!