Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami nemi betegségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami nemi betegségem?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta (igen tudom,kicsit fiatalon) volt 2 nemi kapcsolatom,szerencsére mind a 2 fél szűz volt akivel lefeküdtem. Viszont sokszor volt olyan,hogy nem volt rajtam koton (ne tessék aggódni,semmi gyerek vagy hasonlók) amióta kicsit benőtt fejem lágya azóta foglalkoztattak a nemi betegségek és ahogy a kérdésben is benne volt,bár gondolom szűz csajoknál nem jellemző,hacsak nem öröklődés,de van-e esélye hogy elkaphattam valamit,máshogy kérdezve: milyen tünetek jellemzőek akármilyen vírusnál vagy mire kell odafigyelni?

18/F Értelmes válaszokat előre köszönöm!



2012. nov. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
El lehet kapni betegséget, ha fog.gátlóval védekeztek csak. A seggből szájba nagyon veszélyes, és az anál szex is az, mert a péniszre sok baktérium kerülhet. Sajna én is így fertőződtem meg, most nem győzök urológiára járni :(
2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék Trollkodni, de nagyon szomorú, hogy 18 évesen még ennyire tájékozatlan vagy.
2012. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig is tartózkodtam az análtól, de most már végképp elment tőle a kedvem.
2012. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: Valóban,ezért kérem a segítséget itt :D 1 válaszoló: Anál az szerencsére kimaradt,csak vagina illetve maszturbálás volt.
2012. nov. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!