Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki önerőből képes boldogulni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy aki csakis magára számíthat a barátnő, partnerszerzésben, az hogyan csinálja? Mindig azt olvasom itt, hogy rengeteg ember úgy ismerte meg a párját, hogy bemutatták neki. Megint más suliban/munkahelyén, esetleg társkeresőn ismerte meg, de akkor is volt egy közös közeg.

Engem az érdekelne, amikor valaki olyan helyzetben van, hogy sem a szociális körére és sem a környezetére nem számíthat, hanem úgymond a semmiből kell építkeznie és vadásznia. Tudom, hogy vannak emberek, akik így is képesek rá. Szerintem sok ember nyerne vele, ha megbeszélnénk itt a témát.


2012. nov. 8. 22:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Jelen!
2012. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
A sok ember alatt, akik nyernének, elsősorban magadat érted?
2012. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Többé-kevésbé boldogulok, bár nagy sikerélményeim nincsenek. Viszont egyet s mást tanultam már a korábbi hibáimból, és kezdek rájönni, hogy nem vagyok annyira elveszett ember. Igazából olyan csak ritkán van, hogy ne legyen "közös közeg". Amúgy meg ha van is, akkor is önerőből kell boldogulnod, mert max. annyi "segítséget" kapsz, hogy bemutatják neked az illetőt, de a feladat többi része már rád hárul. Senki más nem fog helyetted beszélgetni vagy udvarolni, ezt neked kell megtenned.
2012. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


:D Nekem bemutatni se kell. Ott áll a buszmegállóban 1 idegen lány, odamegyek "Szia!" és 5perc mulva a számával jövök el.


Van jön szemben 1 szimpatikus csaj: "Szia! Szimpatikusnak tünsz. Mondj 3 tulajdonságot amiért érdemes téged megismerni." Egyszer modelkedő csaj erre úgy kifagyot (9/10-es lány) hogy megszólalni se tudott. Majd másodnap randiztunk 1 jót. :)

2012. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

#1 ill #4 vagyok


Lemaradt:

Van hasam, kondizni se járok, sportolni se nagyon.

2012. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Én felkértem táncolni. Én egyes egyedül. Nem segített senki. Én dumáltam meg vele, hogy hazakísérem. én dumáltam meg vele, hogy másnap találkozzunk a Döbrentei téren. Ezt is egyedül találtam ki. Azt azért hozzá teszem, hogy akkor úgy volt a tánc, hogy a fiúk felkérték a lányokat táncolni. Akkor egy lány egy fiúval táncolt, és nem egy rakás csaj van a kőr közepén és vonaglik. Akkor jó volt, mert minden csaj mellé, aki táncolni akart , kellett egy srác. Így nekünk könnyebb volt, mert szükségük volt ránk, ha táncolni akartak. Aki megtanult táncolni, annak volt partnere mindig. Aki nem, az kívülről nézte a helyzetet. és irigykedett ránk. Akkor nem volt ilyen könnyű, hogy csak megbököm a fészen és kész. Akkor mindenkinek magának kellett megbökni a lányt személyesem. Nagyon kimerítő egy dolog volt. Képzeld el, hogy mindig caflatni kellett a csajok után. Nem volt ilyen jó dolgunk,hogy otthonról a jó meleg fotelből tudtunk udvarolni. Ja, nem tudom ismered azt, hogy udvarlás? Képzeld el, hogy az olyan, hogy állandóan udvariasnak kellet lenni a lányokkal, és virágot vinni neki, meg szépeket mondani róla., meg moziba vinni. Ha meg akartam csókolni a sötétben kellett, mert ott nem kapcsolták fel a villanyt. Hát ilyen sanyarú sorsunk volt.

Nagyon nehéz volt az élet ezért abban az időben. Neked már könnyű, mert segít a technika, és rögtön kapcsolatba tudsz kerülni vadidegenekkel is és megbökheted a fészen, ha akarod. Nekünk mindent magunknak kellett csinálni. Ja! Azt elfelejtettem n mondani, hogy ezért nekünk azért volt csajunk élőben. Neked?

2012. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Mondhatni tök egyedül vagyok. Család, időnként 1-2 emberrel jól elvagyok és igazából ennyi. Azt azért nem mondanám, hogy boldogulok.

Nem lenne ez gáz, ha az emberek nyitottabbak lennének. Beszélgetnének akárkivel. Kezdek erre rászokni. Akár vonat, park, suli. Mégsem találok olyan férfit aki minden szempontból megfelelne társnak és tudnám szereti legalább úgy ahogy a régit.


21/N

2012. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

4-es

Szevasz Mex, nem is tudtam, hogy látogatod a fórumot!

2012. nov. 8. 22:29
 9/30 anonim ***** válasza:
15éves korom óta egyedül élek,és tartom el magam (jó laktam albérletben évekig az exeimmel..) mindig is a saját erőmből volt pénzem,és bnőm is.. vidéki srác voltam,most Bp.n élek,egy hajón dolgozom,vettem egy kocsit,gyönyörű bnőm van! Mind a saját erőmből senki sem segített egy ft.al sem! Kitartás kell,és önbizalom!
2012. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
82 %, félig igaz. Én is köztük vagyok, de tényleg van egy pár ember, akinek szüksége lenne egy ilyen tudásra.
2012. nov. 8. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!