Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert latom mashogy az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert latom mashogy az exem, mint a kivulallo emberek?

Figyelt kérdés

sziasztok,eloszor is szep estet mindenkinek!

az lenne a kerdesem,hogy miert van az,hogy az ismeroseim,sot meg az exem ismerosei is azt mondjak,hogy egyatalan nem jo pasi,es sokkal jobbat erdemeltem volna?ertem en,hogy ha szeretsz valakit,az szamodra tokeletesnek tunik,de en mar tovabbleptem,es meg mindig ugy latom,hogy igenis jo pasi.a barataim szerint engem vonzanak a 'benabb' sracok,annak ellenere,hogy szep vagyok,es legtobbszor vagy divatb*zik,vagy bmw-s kigyurt mumajerek hajtanak ram,akik pedig abszolut taszitanak.sok esetben idegenek bkv-n,egyeb helyeken osszesugnak/-tak a hatam mogott,ha a parommal vagy barmelyik exemmel mutatkoztunk egyutt.

letezik az,hogy valoban bena sracokkal jartam mindig?szamomra ez annyira elkepzelhetlen.... van valaki,aki hasonlo helyzetben van?

elore is koszonom a normalis valaszokat!



2012. nov. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg tényleg "bénák" is voltak a jelenlegi sztenderdek szerint... miért érdekel mások véleménye?

Neked tetszettek, nem?

Súgjanak össze, röhögjenek ki nyugodtan, de NEKED kell, hogy tetsszen az, akivel együtt vagy, nem mindenki másnak.


Sokak szerint az én barátom is csúnya, de már szerencsére kezdik felfogni, hogy nem is nekik kell szeretniük.

2012. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D Ismerős.

Nekem is ugyanezt mondták fiú/lány ismerőseim."Sokkal jobbat is megkaphatnál.." stb.Számomra viszont helyes volt,na meg a személyisége..Én olyan sráccal még nem találkoztam mint ő.Bár már csak ex.

2012. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki ezt mondja, hogy "jajj te SOKKAL jobbat érdemelsz az exednél" meg ilyesmik, nekem mégis ő volt az etalon. Ha neked jó akkor mindegy más mit mond.
2012. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a "jobbat érdemelsz" egy tipikus sablon vigasztaló duma, amit az emberek úgy dobálnak, ki mint egy cukorkaautomata. Másrészt meg ízlések és pofonok. A nem tökéletes kinézetű pasik egyébként miért is bénák?


Én pasi vagyok, és mindig is az erős karakterű, egyedi nőkre buktam, akiknek van kisugárzása. A tipikus jó nők többsége nem fog meg, egyformának és üresnek találtam őket többnyire, bármily gyönyörűek is. Cserébe csomószor néztek hülyének, milyen nők után fordulok meg az utcán, mert a gesztikulációjában, a tekintetében van valami, amiért menten ráugranék, még ha nem is bomba nő. Azért látod másként az exed, mert másként is nézel a férfiakra, valószínűleg kevésbé vagy felszínes, így te nem a bőre, hanem a húsa és vére alapján veszed a portékát.

2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ha valakit közelebbről is megismersz, akkor előjönnek a belső értékei, amiket kívülálló nem lát. Na meg elfogult is vagy, de ez teljesen természetes.
2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálam is ez a helyzet, egyszerűen más tartozik neked a "Jó pasi" kategóriába. A nekem tetsző srácok soha nem tetszenek a barátaimnak,azt is tudom, hogy ők miért nem látják őket annak, de ez nem érdekel.


22N

2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,azt azért leszögezném,hogy engem abszolút nem érdekel mások véleménye,soha nem is érdekelt ebben a témában.csak furcsa mindenkitől ezt hallani
2012. nov. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!