Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok, milyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, milyen emberek tekintetét kerülik általában?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra, hogy például, akkor amikor bekakilnak tőlük, szeretnének kérdezni valamit, tetszik neki, szerelmes belé, meg ilyenek.


mert velem olyan van, hogy látom a szemem sarkából hogy néz egy lány, de amikor ránézek, hirtelen elfordul másfelé, vagy elkezdni bámulni a földet vagy a fejem mellé 3 méterrel.

nem egyszer fordult már elő. Ilyen lányoknak mi járhat ilyenkor a fejükben?

Olyan is szokott lenni hogy nézek valakit, és rámnéz de csak egy pillanatra.

(ha jobban belegondolok, nem is igazán volt olyan hogy valaki sokáig szemezett volna velem (najo csak 1x, de vele órákig))


hogy őszinte legyek, én nem tartom magam csúnya gyereknek, és a visszajelzések alapján sem vagyok az.



2012. okt. 29. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetemben ezt játsszák a lányok:

- Úristen, de ronda srác *fintor a száj sarkában*, vajon ezt miért nem Taige-toszták le? Tök undi... Ne! Nehogy idenézz, kirohad a szemgolyóm, hagyj! Affene, elkapom a tekintetem, úgy talán megelőzöm a katasztrófát. Jézusom, tetszem neki, nem igaz, hogy lehetek én ilyen szerencsétlen, mindig az ilyen gyökereket fogom ki...


Kb. ennyi.

2012. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MadameViciouse ***** válasza:

Első ez aranyos:D

Nem hinném,hogy minden lány ezt gondolná rólad!

Én egyébként nem szoktam szemezni senkivel, mert van párom.

Inkább nézelődök.Ha valami érdekeset látok egy fiún, azt nem feltűnően, de megnézem.Ha észreveszi elkapom a tekintetem mielőtt félreértené.

2012. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első eset: tetszik a srác, de gondolom én neki nem, inkább félrenézek, hogy ne lássa, hogy bámulom.

Második eset: nagyon ronda, de annyira, hogy nem tudok nem arra koncentrálni, de elkapom a tekintetem, nehogy félreértse.:DDDD

2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a lanyok felszinesek, fullra felszinesek.
2012. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cigányokét.
2012. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mert nem mernek annak a fiúnak a szemébe nézni mert félnek a visszajelzéstől, ha a fiú helyestől, ha azért bámulják mert hejes.

ha viszont ronda akkor nem tudják nem őt nézni, de nem akarják megbántani avval hogy a csúnyát bámulják.

2012. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!