Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasimmal kb 2 hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal kb 2 hónapja nem szeretkeztünk de a menszeszem 2hónapja nem jön meg. Vettünk 2 db tesztet és mindegyik negativ lett akkor mi lehet a próbléma miért nem jönn meg? :O

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ.Hány éves vagy?mertha nem olyan régóta van meg lehet hogy még nem állt be,de menj el dokihoz mindenféleképp mert egészségügyi problémák is okozhatják.
2012. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nem vagyok benne egészen biztos - valaki erősítsen meg ha jól emlékszem -, de a méhen kívüli terhesség esetén is előjöhet ilyen eredmény, nem?


Amúgy ha két hónapja nem jön meg, automatikusan el kéne menned dokihoz, hátha más bajod van. Miért nem mész el???

2012. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeséget írtam ezzel a méhen kívüli terhességgel. Inkább menj orvoshoz, ezt meg olvasd át:

[link]


Nem is értem, hogy miért nem mentél el már korábban!

2012. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el vele orvoshoz mindenképp. Attól még, hogy nem vagy terhes a kimaradást okozhatja ciszta vagy daganat is. Meg persze sima stressz is... Nálam 2x volt eddig, hogy 2 hónapig kimaradt és mindkettőt a stressz okozta, de meg is jött utána magától.


Szóval nem ijesztgetni akarlak, lehet ha vársz még kicsit akkor megjön, de ha nagyon izgulsz akkor orvos.

2012. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem ugyan ez van.. nekem most lessz3 honapja hogy nem jott meg. De nem erzem fontosnak az orvost mert mar volt velem ilyen.
2013. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!