Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok és még szüz. A...

16 éves vagyok és még szüz. A barátomon és rajtam nem volt ruha, de nem szeretkeztünk. A nemiszervét mozgata az enyém körül. Már másfél hete késik a menszeszem és a hasam fáj. Ettől lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

lehetsz.

nyomás tesztet venni.

2008. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mért lehetek ettől terhes?
2008. máj. 27. 09:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem irni hogy négy hete megvagyok fázva és nagyon köhögök.Ez nem befolyásolhatja azt hogy késik a menszeszem?
2008. máj. 27. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hímivarsejt nem csak az ondóban lehet, hanem az előváladékban is. (ezért oroszrulett, ha mielött elmenni kiveszi) namost az ondósejt nedves közegben mint pl. a te puncinedved tud mozogni. Ha a te puncinedved és az ő előváladéka összeért és volt ott ondósejt, akkor el tud indulni befelé. Van rá 2 napja (eddig termékenyítőképes), hogy célba érjen. Ha rádélvezett, akkor mégrosszabb a helyzet. És, nem, neked nem kell elélvezned ahoz, hogy terhes legyél.

hát ezért.

2008. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

de, befolyásolhatja.


vegyél tesztet. 1000ft.


vagy várj és reménykedj. de minnél tovább vársz, annál kevesebb a lehetőséged. és annál xarabb lesz a szüleidnek megmondani. meg a pasidnak is.

2008. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
TESZT! nagyon nagyon gyorsan. vagy orvos. ettől lehetsz terhes. mi a párommal ehhez is óvszer használtunk, a fiú is meg te is felelőtlen vagy:((( remélem nagyon, hogy nem lesz semmi bajod, ezzel elég csúnyán el lehet rontani egy életet. szurkolok neked. egyébként a
2008. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem is volt ilyen, az eset utáni menzeszem pedig 10 napot késett, pedig tudtam, hogy nem juthatott be semmi, szóval szerintem te sem vagy terhes. A barátnőmmel is volt ilyen, ez lehet, hogy a betegséged + a stressz.

2008. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Várom a többi hozzászólást is.
2008. máj. 27. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy megnyugtassalak. A betegségedre szedett gyógyszerek okozhatnak mensikésést. Igen kicsi a valószínűsége annak, hogy sikerült. Én hét éve "orosz rulettezek" a férjemmel,de még nem sikerült teherbe esnem, pedig mi szeretnénk, és ezerrel rajta vagyunk a témán. Ha mégis sikerült, én esküszöm, hogy órát veszek tőletek, mert akkor mi csinálunk rosszul valamit. Sok sikert, és írj, hogy mi lett az eredmény.
2008. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem teszteletem de a héten megjött tehát nem lehetek terhes.Köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 5. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!