Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetem meg?

Figyelt kérdés
láttam egy srácot és nagyon megtetszett.Mostanába nem futok össze vele,viszont megtaláltam egy közöségi portálon.Soha egy szót se váltottunk,nem tudom,hogy mit is írjak neki
2012. nov. 9. 09:49
 1/4 anonim válasza:
Ha van közös ismerősötök hivatkozz rá, hogy ő mesélt róla és felkeltette az érdeklődésed, vagy hallottad, hogy jó x,y-ból és segíthetne neked. Ha nincs akkor egyszerűen csak mond meg, hogy szimpatikus és szeretnéd megismerni.
2012. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pókold, és ha visszapókol, akkor nyugodtan írj rá.
2012. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
100%

Egyszerűen írj, neki szépen köszönsz neki bemutatkozol neki, és elmondod neki h szeretnéd megismerni...nem kell túlbonyolítani.

Ga tetszel neki és nincs párja akkor tuti benne lesz.

2012. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van barátnője? Mert ha igen, akkor szerintem nem kéne rámozdulnod.

Viszont ha nincs, akkor írj rá, mondd el neki, hogy te "ezt és ezt" gondolod róla. Ha szerencséd van, viszonozza, ha nem, akkor meg legalább azt mondhatod, hogy "megpróbáltam :))

2012. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!