Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetem fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetem fel, ha valaki leszbikus?

Figyelt kérdés

Szeretnék lánnyal randizni, mert egyrészt elegem van a fiúkból, másrészt pedig mindig is éreztem ezt a vágyat, és szeretném kipróbálni, hogy milyen lehet egy kapcsolat egy lánnyal... :)

Senki nem tud erről a környezetemben, mert mivel még tapasztalatom sincs ezen a téren, nem akarom elhamarkodottan kijelenteni, hogy biszexuális vagyok.


De honnan tudhatom biztosan, ha egy lány a saját neméhez is vonzódik? A leszbikusok hol ismerkednek? :)


19 L


2011. okt. 14. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Gyűrű a hüvelykujjon, lila fűző a bakancsban.
2011. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg az internetes társkersőket.
2011. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
büdös a szája
2011. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Majd akkor akarjál összejönni lányokkal, ha kíánod őket. Tehát konkrétan felizgulsz a nőkre, nem pusztán az érzést akarod kipróbálni.
2011. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

Szia!

Pasi vagyok és mestere az ilyen dolgoknak...

Aki bisex azon ugyanúgy megvannak a nőies vonások de viselkedésre fiusabbak,mármint csak ők szeretnék hordani a nadrágot ...

Akik cső leszbik azok általában vagy nem szépek,amolyan fiúsan öltözködnek is és lehet látni rajtuk hogy azok...sok köztük akinek rövidebb a haja(olyan homocsajt még nem láttam akinek hosszú lett volna a haja)

Hogy hol ismerkedhetsz meg velük?

[link] ide tudtommal homoszexuálisok járnak...Régebben a tűzoltó utcában a chatc22be is sok olyan bulit tartottak ahol csak csajok mehettek be de az régebben volt,,,google-lízd meg hogy magyar club leszbi és kiköpi hogy hová menj...de mielött átálsz a másik oldalra,megdughatlak hátha meggondolod magad? Mert lehet csak arra van szükséged,... :)

2011. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1%
rövid haj, szemöldökpirszing, lógós mellek melltartó nélkül, dagadt test, wink sportcipő, férfias, lógós, nagy ruhák, ronda arc
2011. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

A 72%-os akkora egy barom..


Szia!

Pasi vagyok és mestere az ilyen dolgoknak...

Hogy lennél mestere az 'ilyen dolgoknak'? Nem tudom, hogy lennél a mestere a leszbikusoknak, mikor nem vagy leszbikus, de még csak nő sem..

Az ilyen hülye sztereotípiák meg, hogy a biszex lányok 'fiúsabbak, ők szeretik hordani a nadrágot'. Ez hülyeség. Semmivel nem fiúsabb egy biszex lány mint egy hetero, és attól még, hogy egy lány biszex, lehet, hogy pont azt szereti hogy a másik lány 'hordja a nadrágot' aki vele van.. az, hogy valaki biszex, annyit jelent, hogy mindkét nemhez vonzódik, nem pedig azt, hogy bizonyos dolgokat szeret egy kapcsolatba ('nadrágot hordani' a kapcsolatba, stb.. ez szexuális irányultságtól független dolog)


Nem láttál még olyan meleg csajt akinek hosszú haja lett volna? Dehogynem láttál, hidd el látták kb kismilliót, csak mivel ilyen hülye sztereotípiák élnek a fejedben, hogy a leszbikus csajok mind fiúsak és rövid hajúak, soha nem is gondolnád a hosszú hajú leszbikus lányokról, hogy azok, egyszerűen csak azt hiszed róluk, hogy heterók.. ha meg látsz egy feltűnően leszbi csajt akkor tudod, hogy az, ezért azt hiszed, hogy csak fiús leszbik vannak mivel a többi 'fajtával' nem vagy tisztában. (A legtöbb leszbikus lány se nem fiús, se nem rövid hajú).


Amúgy meg ez, hogy a 'tűzoltó utcába'... szerinted a kérdező azt várja tőled, hogy tucákat mondjál? Nem mindannyian ugyanabban a városban élünk ebben az orszgában, bár gondolom eddig ezt se tudtad. Idióta..


Na de. :) Kérdezőnek: Próbálj keresni valamilyen társkeresőt, azt hiszem van egy leszbikus társkereső oldal, de így nem jut eszembe a neve.. ha rákeresel googlelon, kiadja. Bár én a helyedben inkább regisztrálnék a pride.hu-n. Amúgy meleg helyek szinte csak Pesten vannak, a többi városban lévő helyek száma (és színvonala) elenyéző, tehát az nem nagyon fog menni. Ha esetleg ismernél más meleg lányokat, akik szinten ismernek más meleg lányokat, akkor könnyebb lenne ismerkedni, de így hogy senki nem tudja rólad.. így nagyon nehéz, szinte csak az internet marad választékul.

2011. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, én is úgy gondolom, hogy inkább az internetes társkereső marad, bár eddig nem találtam szimpatikus lányt. Viszont a pride.hu oldalt eddig még nem próbáltam, majd körülnézek ott is. :)


A sztereotípiákat illetően pedig igazad van, nekem pl. nem tetszenek a rövid hajú lányok, inkább a nőiesek. :/


Köszi a normális választ, ment a zöld kezecske. ;)

2011. okt. 15. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

azt a válaszadót, aki feljebb azt ecsetelte, hogy a "csőleszbikusok" úgy néznek ki, mint a fiúk/etc, nagyon szívesen megpofoznám. nem minden leszbikus tartozik a butch kategóriába. (guglizd meg, csőlátású barátom.)


én lánynak nézek ki, lányosan viselkedek és hányingerem lesz, ha arra gondolok, hogy egy férfival kellene szexuális kapcsolatba bonyolódnom. 17/L. további jó szélesítést kívánok a látószögednek.

2011. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!