Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nemi szerv mitől lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nemi szerv mitől lehet kellemetlen szagú, büdös?

Figyelt kérdés

Tisztálkodás megvan a srácnál, és nem gombás betegség, meg semmi más ilyen..

Fürdés után nincs semmi szaga, reggel sem, de napközben, vagy estére már van, és pisiszagú, és emiatt büdi talán?

Mennyire normális ez, vagy másoknál is ilyen?


Még nem volt más férfival dolgom.... ezért kérdem.



2012. nov. 9. 11:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Természetes, ha szagosodik, ez így van rendjén. Nálam is szokott szaga lenni, a zuhanyzás után 1 órával már kukiszaga van, de teljesen mindegy, hogy mivel mosod és hányszor, ez így van rendjén. Ha sz.pni szeretnél, akkor akkor sz.pd le a barátodat, amikor frissen mosakodott, mert az idő múlásával egyre jobban áporodik...
2012. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Teszem azt esti fürdés után másnap estére azért már mindenkinek van szaga. Ez normális, ezért kell naponta fürdeni. Te sem lehetsz 24 óra után rózsaillatú...
2012. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Minden napi fürdés mellett is estére már kellemetlen szaga lesz. Ez a pisitől van és attól, hogy egész nap be van zárva, meg is izzad. A lányoknak is van szaguk, csak lehet, hogy nem ennyire feltűnő.
2012. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy szerinte is attól van, hogy tökéletesen nem lesz tiszta még ha minden csepp lecsöpög pisilés után.

Persze nekem nőként is van valami szaga estére, érthető, csak én használok nedves törlőkendőt. Bár ő is megtörölgeti, ha zárt wc-be tud menni és nem piszoárba, csak ő zsepivel vagy wc papírral... ha sok vizet iszik akkor viszont kb. nincs semmi szaga!

2012. nov. 9. 12:18
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is elég büdös a péló, egyszerűen útálom, egy igazi szemét. Szerintem nem törli meg a farka végét hugyozás után a gyerek, itt van a kutya elásva. Én mióta ezt teszem, egyrészt nem sáfrányos a gatya! másrészt már nem hányok annyira a farkamtól, egész bírható! Sok sikert!
2012. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Olvass vissza...


"Bár ő is megtörölgeti, ha zárt wc-be tud menni és nem piszoárba, csak ő zsepivel vagy wc papírral.."

2012. nov. 9. 12:55
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert megcsal egy férfival, és kuladarabkák maradnak a fityma alatt
2012. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
én rendesen megmosom,és nincsen szaga!
2012. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as, ha reggel megmosod, és napközben pisilsz pl 3-szor és nem tusolsz estig, és nem is használsz nedves törlőkendőt, akkor este neked is lesz vizeletszaga tuti. Kivéve, ha sokat iszol, és a pisid víz szerűen totál áttetsző egész nap.
2012. nov. 9. 15:31
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát..én ha bnőmmel vagyok és elmegyek pisilni mindig megmosom utánna szappannal vagy tusfürdővel miatta. Meddig tart? 2 perc és legalább neki se kellemetlen ha esetleg rájön az orális szex csak ugy. :) Ez higénia..csodálom,hogy más ember ennyire ápolatlan.
2012. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!