Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor biszex lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én@om kérdése:

Most akkor biszex lennék?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és voltam már egy másik sráccal, akit leszoptam, és meg is dugott. Én szeretek szopni, de a lányokra izgulok,jobban szeretnék egy lánnyal lenni!!! erről mi a véleményetek??

14/F



2012. nov. 9. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Király vagy! Lehet h biszex vagy, így is lehet élni.
2012. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy értve király?
2012. nov. 9. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Jesszus.. Mégis mi visz rá egy 14 éves fiút, hogy más fiúval legyen együtt?? Mi járt akkor a fejedben. fiatal vagy még, inkább egyik nemhez se vonzódj.. tanulj, szórakozz, de ne így, ráérsz még két év múlva ilyenekkel foglalkozni, vagy később.. Esetleg beszéld meg a szüleiddel, kíváncsi vagyok mennyire borulnának ki.. Én a saját öcsém megverném, ha ez kiderülne.. nem csak azért mert a saját neme, hanem mert ilyen fiatalon ráadásul.. Ok, lehet ez csak kíváncsiság, de gondold át újra.. hidd el ebben semmi menő nincsen... használd a kezed otthon, ha túl kanos vagy bár ez nekem még mindig felfoghatatlan ebben a korban..
2012. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A biszex az egy hitetlen buzgár.
2012. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szövegben ott a válasz amúgy szerintem ez nem gond a jól érzed magad akkor jó amit csinálsz aztán cimkézd magad (bi fiú vok)
2013. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!