Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lennék vagy majd kinövöm?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy nem kérek a primitív válaszokból, sem rosszindulatú megjegyzésekből.

Az a helyzet, hogy 15 éves lány vagyok (2 hét és 16) és nagyon össze vagyok zavarodva. Eddig 3 barátom volt, közülük 2-vel kb fél évig voltam. Nem éreztem náluk azt az erős lelki kötődést, mint mikor lányba voltam szerelmes. 13 évesen kezdtem el felfedezni, hogy érdekelnek a lányok is. "Úgy", azaz testi kontaktusban még nem voltam fiúval, mert úgy gondoltam, hogy nincs meg az az erős vonzalom. Az a furcsa, hogy az elmúlt 1 évben fiú alig tetszett, lány annál inkább. Egyszerűen nem tud megtetszeni fiú olyan erősen, mint egy lány. Ha lány tetszik, az sokkal mélyebb, különlegesebb érzés. Volt olyan, hogy próbáltam elűzni ezt az érzést, próbáltam csak a fiúkra ránézni és keresni akartam magamnak egy helyes srácot, aki talán elfelejteti velem, hogy milyen gondolataim vannak. Volt egy magas, helyes, kosaras srác, akinek nagyon tetszettem és nekem is szimpatikus volt, de mikor odakerült volna a sor, hogy közelebbre fűzzük a viszonyunkat és elkezdtünk találkozgatni, majd meg akart csókolni, akkor egyszerűen nem ment. Nagyon félek attól, hogy egy kis idő múlva kiderül, hogy egyáltalán nem érdekelnek a fiúk, mert leszbikus vagyok. Rám egyébként sokan mondják, hogy egy szép arcú, csinos, okos lány vagyok és félek, hogyha a "másik" utat választanám, felborulna a rólam kialakított kép. Ha most belegondolok, boldogabb lehetnék egy lánnyal, mint egy fiúval és ez fogalmam sincs, miért van. Én nem vagyok fiús lány, nem neveltek rossz családi körülmények között, csak túl magamba forduló vagyok és érzékeny. Szüleim kiborulnának, ha ezzel állnék elő. Van egy leszbikus ismerősöm, aki mesélte, hogy volt fiúval hosszú kapcsolata, de aztán rájött időközben, hogy sehogy sem tud annyira vonzódni fiúhoz, mint lányhoz és megijedtem, mert velem is pont ez van. Az a helyzet, hogy szeretném a fiúkat preferálni, de nem megy. Más testileg sem tatrom őket olyan vonzónak és épp ezért nem tudtam lefeküdni fiúval, mert nem érzek semmit. Annyira zavar ez az állapot, mit kéne tennem? Lehet, hogy majd kinövöm ezt?


2010. febr. 28. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szívesen elbeszélgetnék erről veled, ha gondolod írj privit!
2010. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Olyan tekintetben szerencsés vagy, hogy a leszbikusokat talán könnyebben elfogadják, mint a melegeket. Ennyiből nem tudjuk megállapítani, de valószínű, hogy leszbikus lehetsz, vagy legalábbis biszex. Keress fel egy szexuálpszichológust, ő többet fog tudni segíteni.
2010. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csupán azért tettem fel a kérdést, mert végül is 16 leszek, szóval még talán nem alakult ki a beállítottságom vagy nem tudom.
2010. febr. 28. 18:23
 4/16 A kérdező kommentje:
A családom egyenesen meleg-ellenes, az ismerőseim közt viszont előfordul biszex, leszbikus, meleg ember is és őket viszonylag elfogadják mások, de én nem akarok abba a helyzetbe kerülni, hogy ujjal mutogatnak rám. Volt egy lány, aki udvarolt, de féltem belemenni, akármennyire is tetszett.
2010. febr. 28. 18:26
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Bőven változhat még, de ha nem, akkor sem dől össze a világ. :)
2010. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Pár éve hasonló cipőben jártam, mint te, azzal a kivétellel, hogy nekem volt fiúval komoly kapcsolatom. Azt mondták majd kinövöm, meg hogy még fiatal vagyok, ebben a korban "mindenkivel" ez történik a hormonok miatt. Ne erőltesd fiúval a kapcsolatot, de lánnyal se. Ha magadba forduló vagy feltételezem, hogy nem fogsz utcán kézenfogva-sikongatva sétálni lányokkal, akkor pedig nincs baj. Bármi is legyen a vége a dolognak, a lényeg, hogy diszkréten kezeld és akkor senki véleménye nem fog megváltozni rólad.
2010. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt mondod, nem vagy az jelenség, külső szempontjából, aki azonnal céltáblájává válna másoknak. [Mert egy fiúsabb lány is lehet heteró, ismerek ilyet... is!] Ergo nem derülhet ki rólad semmi, hacsak nem nézed mereven a kiszemelted, nem bambulsz el feltűnően. ;)


Először is, kövesd azt, amit szeretsz, cselekedj úgy, ahogy te boldognak éreznéd magad. Ha ez egy lánnyal történik meg, ne aggódj, és akkor sem, ha fiúval. Hagyd alakulni a dolgokat. Ha kölcsönös a vonzalom, legyen ez heteró vagy leszbikus dolog, engedd meg magadnak, ismerd meg, és élvezd!

Másrészt, nincs olyan, hogy örök életre szóló, betokosodott címke, hogy te mi vagy ki vagy. Ugyanúgy, mint ahogy bármi más témában, itt is folyton változol. Lehet, hogy pl. _ilyen_ zenét szerettél fél éve, de ma meg három másodpercig sem bírod, aztán megint rákapsz fél év múlva. Ki tudja?!


Minden esetre, ne erőszakold magadra a címkéket, ne akarj mindenáron, a boldogtalanságod előhozva, belemenekülni egy heteró kapcsolatba. Nem éri meg. Neki is fájdalmat okoznál, és... legfőképp magadat zavarnád össze.

Szerintem várj egy kicsit, ismerkedj mindenféle emberrel, fiúval-lánnyal, heteróval-meleggel, és a személyiséget, magát az Embert figyeld, a lelkét. Ezek után jöhet az, hogy testileg is, hogy szereted vajon.


A leírásodból ítélve, úgy tűnik, félsz magadtól, félsz attól, hogy másoknak csalódást okozol, és hogy elveszíted őket valami "nem normális" miatt.

Nos... az, aki nem az Embert figyeli benned, és kiakad attól, ha a boldogságod keresed, az - fájdalmas ugyan kimondani - nem ismer téged, nem érdemes arra, hogy megismerjen több dolgot is rólad, mert elvakultan hisz a saját igazában.


Írj egy privátot, elküldöm az msn-címem, ha gondolod, felvehetsz. Leszbikus vagyok [hú, de utálom a címkézést... szóval Ember vagyok és a nők a gyengéim], de nem szeretnélek téríteni. Sőt! Csak biztatni, hogy szeresd önmagad, légy egy picit egoista, hogy azt tedd, ami jó neked.

A szüleim nekem sem tudnak semmit sem. Egyelőre jó így. Erről is beszélhetnénk. Hm? :)


L/18

2010. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem jelzi ki, hogy lehet-e Neked privit írni.
2010. febr. 28. 18:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Pff, most sem? [egyébként épp megdöglött az e-mailszolgáltatóm. de azért remélem, ráérünk :)]
2010. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
most igen:)
2010. febr. 28. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!