Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt magammal?

Figyelt kérdés
Páromnak tudom a jelszavát facebook-ra és mivel semmi titkunk nincs egymás előtt,volt hogy úgy felejtette,én meg beleolvastam a volt barátnőjével folytatott beszélgetésbe,és majd meg örülök,mikor látom hogy egyetlenemnek meg kicsimnek szólítja,meg írja hogy mennyire szereti....De tudom hogy most engem szeret,mindennél jobban,őt már rég elfelejtette,de akkoris hihetetlenül zavar:( És azóta is van hogy elolvasom,pedig tudom hogy utána nekem lesz rosszabb.
2012. nov. 10. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikori beszélgetés? Együtt voltatok akkor màr?
2012. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,akkor még nem voltunk együtt.
2012. nov. 10. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
beteg vagy. megérdemelnéd, hogy kihajítson.
2012. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy beteg, de ha nem most írta neki, akkor igazán feleslegesen pörögsz ilyeneken. Ha nem vagytok 10 évesek, nyilvánvaló, hogy mást is szeretett már. Majd ha most kezd ilyeneket írogatni, akkor aggódj!
2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a pasid helyébe én fejbe vernélek egy Nokia 3310-el..

Egy kapcsolat a bizalomra épül.. nekem is van az exeimtől 1 csomó beszélgetés mert nem töröltem le.. ott is olyanok vannak hogy picikém meg édesem.. és akkor mivan? Nem emlékként tárolom és nem is szándékozom bosszút állni emiatt.. de ha nem bízol benne akkor beszélj vele erről max dobni fog..

2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te szändekosan amulton rägodzs akkor tenyleg bolond vagy :D

Mond meg palidnak vältoztassa meg a jelszavat. Hogy ne tudj belepni

2012. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dehogy érdemelné meg, hogy kihajítsa... :O

csak szerelmes szegényke, hát igen, ha már nem szereti és már nem ír neki ilyeneket, akkor vegyél erőt magadon ésrázd le ezt az érzést, mert téged szeret

2012. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!