Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők azt mondják szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azt mondják szeretik, ha egy férfi képes irányítani és el is várják tőle, ellenben azt is mondják, hogy ők ugyan nem hagyják magukat, hogy egy férfi irányítsa őket. Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy nem ugyanannak a nőnek a szájából hangzott el a kétféle állítás.

Az egyik szereti, ha irányítják, a másik nem.

2012. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De, simán lehetett ugyanaz a nő! :) (Ezt mint nő mondom.)

Olyankor irányítson a férfi, amikor a nő éppen nem akar! :)

2012. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit nem akar?
2012. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Olyankor irányítson a férfi, amikor a nő éppen nem akar!"


És honnan tudja egy férfi, hogy akarja-e a nő vagy sem. Bemondja a nő, hogy "Robotpilóta üzemmód!", vagy mi?!

2012. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha kérdez valamit a nő, hogy A legyen vagy B, akkor legyél képes dönteni. Vagy legyenek saját kezdeményezéseid, pl. szabadidős programokra.
2012. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én még nem nevezném irányításnak, inkább döntésképességnek.

A döntésképtelen embereket én sem szeretem, férfiban és nőben sem.

2012. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy gondolom, a körülményeket legyen képes irányítani: tudjon dönteni, legyenek ötletei, tudjon megszervezni dolgokat, legyen kezdeményező, de ettől még nem kell rákényszeríteni az akaratát a másikra.
2012. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!