Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A saját példámból indulok ki. Én nem szeretnék kapcsolatot. Nem vágyom rá, nem érzem, hogy kevesebb lennék kapcsolat nélkül.

Miért akarnak sokan görcsösen kapcsolatban élni?


Boldog vagyok. Jut időm magamra, a hobbimra, a barátaimra, szórakozásra, a családomra, az egyetemre, és a saját vállalkozásaimra.

Nem érzem, hogy szükséges lenne egy kapcsolatban élnem. Semmit nem változtatna az életemen pozitív irányban. Folyamatosan mozgásban vagyok, megteremtem a saját boldogságomat. Úgy érzem, hogy egy kapcsolat korlátozna. Imádom az életet, amit élek.


Ez nem azt jelenti, hogy nem lenne lehetőségem együtt lenni valakivel. Értelmes vagyok, jól nézek ki, bárkivel tudok beszélni, könnyen nyitok az emberek felé, és tapasztalt is vagyok a nőkkel. Bármikor megkaphatok szinte bárkit, ezt tapasztalatból írom. Kihívásnak tekintem azt, hogy xy-t megkapjam, de miután a kihívást legyőztem, nem izgat a dolog tovább.


Sokan miért egy kapcsolattól, egy másik embertől várják, hogy megoldják az ő belső problémáikat? Miért akarnak görcsösen kapcsolatban élni?


Persze 30-35 éves kor után érthető, akkor megváltozik az ember értékrendje, de fiatalon szerintem felesleges.

Miért nem próbálja meg mindenki megteremteni a saját boldogságát?

Miért vetíti ki a boldogtalanságának az okát valaki másra, akit nem is ismer?

Miért gondolja azt, hogy az élete legfőbb problémája, hogy nincs senkije?


Szeretek egyedül lenni, és sosem vagyok magányos.


2012. nov. 10. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a véleményedet fenntartanád 50-60 évesen is?

Akkor is jó lenne egyedül?

A barátság is egy kapcsolat. Mi van, ha a barátok nem érnek rá a kapcsolatuk miatt?

Én megőrülnék egyedül!

2012. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Köszönjük hogy eme remek gondolatsort megosztottad velünk. Örülök hogy jól érzed magad.
2012. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Hadd ne örüljek a boldogságodnak kívülállóként...
2012. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha az sem érdekelne, hogy xy-nak kívánatos vagy-e, meggyőzőbb lenne a gondolkodásod.
2012. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok. 100%-ig teljes, boldog az életem pasi nélkül.

Sokan furán is néznek rám emiatt, de engem meg pont nem érdekel.

23/L

2012. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez a helyzet velem is nő létemre, nem tudom ezért megérteni a sok itt panaszkodó tizen-huszonévest.

Az utolsó mondatod a szeretek egyedül lenni és sosem vagyok magányos is teljesen igaz rám. Itt szoktam olvasni, hogy sokan irigykednek a párkapcsolatban élő ismerőseikre stb. én ezt se tapasztaltam még soha.

2012. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
jaj, mert szexhiányom van, hát azért! később meg szeretnék családot és gyerekeket. Szerintem eza normális. Az meg, hogy az előttem nyilatkozó lányok megvannak pasi nélkül is, kötve hiszem, hogy ugyanezt mondanák a szexre is, szóval ti sunyiban kefélgettek mindenkivel bulikban. Na, de egy nőnek könnyen van szexhez lehetősége ingyen, míg egy pasinak sokat kell fizetnie és így persze, hogy gazdaságosabb egy barátnő, akire nem költünk sokat, mert én biztos nem költök sokat egy nőre sem, tanuljon meg a pénzem nélkül szeretni és kész.
2012. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

na erre jobb ha nem válaszolok.. csak felhúznám magam..

örülj neki hogy te boldog vagy egyedül is .

2012. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, hogy az emberek zöme kapcsolatot akar. Eygszerűen azért, mert így van, és kész:)

Én is boldog vagyok, van időm magamra, a hobbimra, családra, sulira, csak még arra is tudok nem kevés időt szakítani, hogy együtt legyen azzal a személlyel, aki nekem a legfontosabb.

Persze voltam szingli, úgy is jól éreztem magam, sosem akartam görcsösen kapcsolatot, viszont így jobban érzem magam, kellemes már maga a tudat, hogy valaki ennyire szeret engem és én is ennyire szerethetek valakit.

Pár év múlva, ha érettebb leszel érzelmileg, biztosan másképp fogod látni.

2012. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én se szeretnék egyelôre kapcsolatot, nem hiányzik. Megvagyok egyedül. Korlátozva érezném magamat, amit utálok.
2012. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!