Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy elrontom az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elrontom az első csókot! Hogyan gyakoroljak rá?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán lehet erre gyakorolni akkor lécci írjatok tippeket mert nekem fogalmam sincs.

Előre is köszi a normális válaszolóknak!! :)



#csók #elsó csók
2012. nov. 10. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hívj fel engem!;D
2012. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
De kár, hogy én srácként nem rakhatok ki burkolt hirdetést, hogy csajok, kinek lenne kedve megtanítani csókolózni...
2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy mohó, csak lassan. Ha ezt betartod, dícséretet kapsz :)
2012. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez majd jön magától,elöször kicsit béna leszel,meg nyelvezel majd össze vissza,zavarban leszel,izzadni fogsz,verni fog a szíved mint az állat,a második viszont sokkal jobb lesz,és hidd el,hogy egyre jobban fog menni,majd ráérzel.Ne izgulj! Ez normális,mindenki így kezdi,nincs benne semmi ciki! Az a jó benne ha elrontod,mindig lehet javítani! Sok sikert :)
2012. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha lány vagy, gyakorolj velem!:)
2012. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugi :) én is rengeteget paráztam az elsõ csók miatt :) amikor megtortent nem szamitottam rá de mégis felejthetetlenül jó volt... mindenhol utánaolvastam , de az jön magátol :) mondjuk nálam a fiu már tapasztalt volt... arra kell vigyázni hogy ne legyen csok kozbe rágó a szájadba , mert az zavaró... a többi jœn magátol... és készülj fel , iizzadni fogsz , kiszárad a szâd stb... Sok sikert :)
2013. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!