Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok normális fiút? Kép.

Figyelt kérdés

a sulimban sok helyes srác van, de 2 olyan van akibe láttam valami 'külölegesset' vagyis inkább a szemük nagyon megfogott.. és pont ugyanabba a suliba járnak, de egyiket sem ismerem.. suliba mindig kint ülnek, be is jelöltem őket, az egyiknek belájkoltam a képét fb-n és ő is az enyémet és suliba mindig nézett.. addig ameddig a másik sráchoz nem mentem oda a buliba és megfogtam seggét, de ő meg összejött valami más csajjal.. de másnap ráírtam és bocsánatot kértem.. aztóta ég a fejem miatta.. és a másik srác ( szerintem már az egész osztálya tudja hogy mit csináltam) és a másik srác azóta rámse néz, a másiknak meg 'nemjövök be' meg sztem hülyének néz.. szóval nagyon elcsesztem.. de nemétem miért nem találok egy normális srácot.. ilyen ronda lennék?! aki ír nkm üzibe hogy hovavalósi annak lehet küldök képet (DE NEM ISMERKEDÉS SZEMPONTJÁBÓL )

16/l


2012. nov. 10. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Bp-n lakom. De egyébként nem feltétlen a külsőddel van baj. Random odamenni egy sráchoz, és megfogni a seggét.. Nem szokás, na.(Legalábbis felénk nem.) És nem csoda, hogy így a másiknak sem jössz be, mivel eléggé nem szereti a legtöbb srác, ha egy csaj ennyire nyomul. De nyugi, minden csoda 3 napig tart, majd elfelejtik. Te meg küldj inkább finom jeleket, ha bejön valaki. Szemezés, enyhe flört, dumálás. Tudod, mint ember az emberrel, végtére is nem állatok vagyunk. Nem kell rögtön ezerrel a másikra ugrani.
2012. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!