Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A szőkék vagy a barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A szőkék vagy a barna hajú lányok vannak előnyben vagy lényegtelen a hajszíne?

Figyelt kérdés
Mégis melyiket tartjátok szexisebbnek, szebbnek?

2012. nov. 10. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi áll jobban. Általában az összkép a döntő, nem a hajszín, vagy bármely más részlet.
2012. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Barnák vonzóbbak. De az alak és az arc fog dönteni általában.
2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a sötét hajat preferálom , de amúgy fekete/barna > red head/extrém hajszín (akinek jól áll)> szőke.
2012. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Összkep dönt, de ha ennek ellenere egy szinten vannak, akkor a barnak, mert a szökek olyan halovanyak.
2012. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

így van, az összkép a lényeg.

A hiedelemmel ellentétben egy barna is lehet ugyanúgy hülye mint egy szőke. :)

2012. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a szőkék nem jönnek be...
2012. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lényegtelen... vagyis nem, mert a festett haj csak kevés esetben szebb, mint az eredeti :)


20f

2012. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam egy statisztikát, ami szerint a férfiak a szőke nőket jobban preferálják, jobban felfigyelnek rájut stb., annak ellenére, hogy a többség azt állítja, hogy neki a barna lányok jönnek be/az összkép számít.
2012. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában tényleg az van, hogy az eredeti hajszín áll a legjobban. Ezen néhányszor már el is gondolkodtam, amikor láttam egy csinos barna hajú csajt, elképzeltem szőke hajjal és gondoltam magamban hogy mennyire nem állna jól neki, vagy éppen fordítva, egyébként meg kb fifty-fifty
2012. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen meg a harmónia, amúgy tökmindegy.
2012. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!