Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nem szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem szokott foglalkoztatni a kérdés, hogy tetszetek e valakinek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem lett barátom minden nap, különösen akkor mikor matek óra volt, feljött bennem ez a kérdés és elgondolkoztam rajta.:D
2012. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De, állandóan. Leginkább azért, mert teljesen hülye vagyok ahhoz, hogy megítéljem, hogy kinek tetszem és kinek nem, és sokszor örülnék, ha beleláthatnék az emberek fejébe, hogy mégis mit gondolhatnak rólam, vagy csak annyi lebegne a fejük fölött, hogy tetszem-e nekik vagy sem? :D


21L

2012. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de, általában minden lányt foglalkoztat, de akinek nincs senkije, azokat jobban
2012. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, magamra vettem a Lányok megszólítást, pasi létemre, de úgy gondolom, hogy ezt a kérdést bárki felteheti a saját nemének.


Az iskolában általában azt láttam, hogy az általam is nálam helyesebbnek ítélt fiútársaim "tele" vannak nőkkel, nekem pedig egy sem jutott. Nem beszélve arról az (utólag kiderült) tényről, hogy a fiúk szavából min. gyököt kell vonni, ha nem köbgyököt! Mert annyira nagyra tartják magukat és úgy is viselkednek, mint az óvodások!... Ezért marha feszélyezettül éreztem magam, alig mertem komolyabban udvarolni valakinek.


24 voltam, mikor annyi sikertelen próbálkozás után ELŐSZÖR elérkezett hozzám a szerelem, vagyis az a verzió, amikor a másik fél is szerelemmel vonzódott hozzám!


Nem tudom, hogy a kérdés arra ment-e ki, hogy érzed magad vonzónak, vagy csak úgy megkérdezted, de a válaszom az, hogy szerintem mindenkit foglalkoztat ez a kérdés. Ha látjuk, hogy van pozitív reakció a másik oldalról, akkor jól érezzük magunkat és elhisszük, hogy érünk valamit, hogy bennem is van olyan, ami másnak tetszhet. Ha negatív a reakció, akkor elkeseredik az ember. De ettől nem kell, hogy abbahagyja a társkeresést! Lehet, hogy sokáig nem talál, de csak annak nem lesz párja, aki feladja és a végén már el is hiszi, hogy nem is akar!


Tehát, ha abba a csoportba tartozol, akik egy kicsit negatívabbak e témában, akkor azt üzenem, hogy mosolyogj sokat a fiúkra, légy kacérabb, vívd ki a tekintetüket. Elhiheted, hogy a fiúk is ugyanúgy vannak ezzel, hogy nem feltétlenül kell a kiszemelt legjobb nő a suliból, hanem bőven megteszi az is, aki "szinte" ugyanolyan "nőből" van!

És megnyugodhatsz, előbb-utóbb megtalálod azt, akivel érdemes együtt lenned!


43F

2012. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Én lány vagyok - néhány évvel az előttem lévőtől fiatalabb vagyok (bocsi #4 :D)


Szóval igen, erre szinte mindenki írhatná, hogy foglalkoztatja a kérdés kortól és nemtől függetlenül.

2012. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!