Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve éve szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve éve szakítottam a volt barátnőmmel 9 hónap után. Megharagudott rám stb. [Többi lent] Van valakinek javaslata?

Figyelt kérdés

Letiltott. Tegnap posztolt facebook-on egy olyat hogy "- járnék-e veled? - aludnék-e melletted? - kedvellek-e? - mennyire bírlak 10-es skálán? - smárolnék-e veled? - Találkoznék-e veled? - elmennék-e veled valahova? - megbántam-e hogy megismertelek? " Erre komment-ben írt neki a nővérem hogy válaszoljon neki rólam üzenetben. Elküldte és ezek lettek a válaszok. Van valakinek javaslata?

1.Nem

2.Talán

3.Igeen

4.10

5.Nemtudom

6.igen

7.igeen

8.Neem


Azóta feloldott, bejelöltem, de nem jelöl vissza és szeretnék rá írni valami ürüggyel hogy beszélgetést kezdeményezhessek. Mivel én még szeretem. És úgy gondolom hogyha tudnék beszélni vele még akáár lehetne is belőle valami. Van valakinek valami javaslata?



2012. nov. 5. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Van javaslatom, de az nem ide illik. Másfelől, bombázd a leveleiddel, asszem lehet soron kívül is betámadni. Aztán, ha minden oké, újra összejöttök és rojtosra csesz'heted a buláját nekije! Azért leírom a javaslatom ami nem ide illik: Ne egyél derelyét sóval, mert olyat fosol, hogy kettéáll a pecsed.
2012. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öhmm.. igen azt egyértelműnek gondoltam hogy nem ált. isk. 5. osztályának megfelelő szinten élők írjanak :)
2012. nov. 5. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de ne nézz olyannak aki nem végezte el a 8 elemit. Gondoltam felvidulsz majd tőle, te senki, de így legyen vicces valaki.... Különben meg szerintem erőltesd, keresd meg, telefonálj, etc.etc...
2012. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hidd el vidulok én egész nap és ezen is vidultam. Csak ez nem valami ritka vicces téma..
2012. nov. 5. 21:10
 5/7 anonim válasza:
hagyd békén egy picit, egy hetet.. aztán írj neki egy üzenetet. azt hogy mit, az úgy is jönni fog magadtól, ha valóban szereted.. és ha ő is téged, akkor úgy is válaszol. ne légy túl rámenős. cserkészd be újra. udvarolj.
2012. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 attiiss96 válasza:
Szia!!! Ne ad fel 9 hónapnyi szakítás után sem, a jellem zések alapján még szeret és csak arra vár h te is tudasd vele. Nem kell rögtön lerohanni, vannak nők akik ilyenkor időre van szükségük és utána majd könnyebben beszélhettek. Ha tudod hol tanul akkor keresd fel hívd vagy írj neki egy levelet ( ha tudod a címét ) és ne enged el!!!
2012. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagy Béla Ádám válasza:
Ha szakított nem is szeretett igazán, szerintem neméri meg.
2012. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!