Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nadraggal ugyanugy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nadraggal ugyanugy lehet hoditani, mint szokknyaval?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szoknya feltunobb, meg kilatszanak belole a labak, de mondjuk egy feher tapados nadrag is eleg feltuno.Nem?
2012. nov. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, ráadásul a nadrág ráfeszül a lábra
2012. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ugyanúgy. De az alakodtól függ. Ha kerek csípőd, formás feneked van, ami egy kicisvel nagyobb mint a lapos nőknek, akkor nadrágban is simán, mert kihangsúlyozza a nőies formát. De a laposseg gű nőknek egyáltalán nem áll az jól. Nekik marad a szoknya verzió szerintem.
2012. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kerek fenekem van
2012. nov. 11. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
testre simuló fekete bőrnadrág,az egyik legszexibb ruhadarab csajokon szerintem.
2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kerek, akkor tökéletes! szoktam is látni ilyen feéhr feszülős nadrágú egész kerek seg gű nőt közterületen, hát mit ne mondjak, megáll a farkam a látványtól!

Bőrnadrágért viszont nem vagyok odáig, kiüt a gondolat is,hogy egy döglött jószág lenyúzott bőrében flangál. Kicsit Texasi láncfűrészes feelingje van. Nem, nem az állatot sajnálom, hanem kicsit undorodom a bőr anyagtól.

2012. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a jó a popsid, akkor mindegy, hogy egy feszülős nadrád, vagy egy szoknya van rajtad, mindekettő szuper.


Csak ilyen trottyos-buggyos gatyát ne vegyél fel, ami mostanában divat, mert abban még a legjobbseggű csaj is úgy néz ki mint aki bekakált...


Feszes naci, az igen! Mindegy, hogy vékony, vagy farmer és tök mindegy milyen színű, áttetsző fehér, vagy koromfekete! Mind jó!

2012. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig mászkálnak ezek a basagatyás rettenetek? Már eléggé kikopófélben van ez a vacak, nevetséges okádalom viselet. Ma már alig látni, a nők észhez kaptak,hogy feneket kell villantani szerintem. Ide kerek feszes fenék kell!
2012. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!