Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Minden korosztály....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minden korosztály. Melyik a tetszene jobban egy csajon? Sexy dekoltázsos felső egy szűk nadrággal? Vagy zártabb felső de miniszoknyával?

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk... Lapos combcsizma, vagy magassarkú combcsizma? (a magassarkú combcsizma nemigen párosítható a miniszoknyával, szerintem az már k.vás)
2011. nov. 16. 00:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

miért nem lehet felvenni a szexi dekoltázst miniszoknyával?

az ütne mindent.

2011. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok, de sztem a sexy dekoltázsos felsőset fogják írni, mivel szűk nadrág lenne mellé, jól kivehető lenne milyen a lány feneke.(szoknyában nem látszik annyira) + ugye dekoltázs
2011. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szoknya+magas sarkú combcsizma!!!!! mindent visz!
2011. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a miniszoknyát szeretik jobban a fiúk!

De most már tényleg nyilatkozhatnának a pasik is! :)

2011. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szexi dekoltázsos felső egy szűk nadrággal.


A miértre itt a válasz: ma 00:37!:) 22F

2011. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindegy csak dobja le...
2011. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyiknap egyik, másik nap másik! Egyébként a láb fontosabb testrész nekem a fenéknél, ha lehet ilyet mondani, úgyhogy ebből a szempontból a szoknyát überelem, főleg mert tök cuki amikor fellibben. :)
2011. nov. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, 22/F
2011. nov. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
zártabb felső miniszoknya és magassarkú csizma
2011. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik testrésze az előnyösebb az adott hölgynek: a feneke (és a melle) vagy pedig a lábai. Tegyük fel, hogy mindkettő. Akkor legyen inkább a miniszoknya, csak mert imádom a gyönyörű női lábakat.
2011. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!