Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor létezik rossz csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor létezik rossz csók vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokan mondják h nem létezik "rossz csók" de ma is olvastam h van olyan aki nem csókolja meg a barátját mert h "a pasi nem tud"

Most akkor melyik igaz?


2009. aug. 13. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nincs nyelve :/
2009. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Létezik.Van olyan aki a nyelvét dugja le a másik torkán vagy annyira nyálas hogy az már undorító.Belefutottam már pár olyan pasiba aki nem tud csókolni
2009. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Jaaj, az én barátom az 1. csókunkat eléggé alul értékeli.:P De mondjuk nem csoda, mert télleg elég béna voltam.. Azt mondta aranyos voltam..meg am izgultam is.. :P:P 6 hónapja vagyunk együtt, és már jól csókolok a barátom szerint!:):)
2009. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Van, ha belehány a szádba, vagy direkt a fogát a te fogaidhoz kocogtatja, vagy a légcsövedet nyalja. Na ezek elég kellemetlenek.
2009. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

értem..köszi(:

mongyuk nem erre a büfögős gusztustalan dolgokra gondoltam de jó h felhoztad...

és egy lány h tudja elrontani?

Mert hát nemhiszem h túl nyálasak vagyunk meg ilyenek..:S

2009. aug. 14. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem.A lányok ugyanúgy ledughatják a nyelvüket a fiúk torkán stb.Amúgy elég sok rossz technika van.Pl ha végig ráfeszítesz a nyelvedre, vagy semmi mást nem csinálsz csak forgatod mint az őrült stbstbstb.A lényeg hogy enged el magad és csak arra koncentrálj hogy mennyire szereted a partnered.Hagyd a nyelved az ösztöneidre.
2009. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
igen létezik.pl az egyik volt barátom az első csóknál annyira erőszakosan csókolt h majdnem megfulladtam tőle-.-
2009. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
95%
Van. Egyik ex-barátnőmmel olyan volt csókolózni mintha turmixgépbe dugtam volna a nyelvem vagy mintha egy ebihal vergődne a számban. ha visszagondolok rá kiráz a hideg. :D
2009. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

bnőmnek volt olyan amikor a pasija csókolózás előtt(már közel voltak eghymáshoz) akkor elbüfögte magát a csávó...eléég gusztustalan lehetett a bnőmnek

nekem meg olyan volt olyan amikor még az exxemmel jártam,hogy buliban voltunk,és berúgott,és azt hittem megfulladok,nem is gondoltam abban a pillanatban hogy le fog kapni...fjoj

2009. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik rossz csók. És nem csak a fiúk, de mi, lányok is tudunk bénázni. :) Én pl. teljesen lefagytam az első csóknál. Olyan voltam, mint valami jégszobor. Ez egy rossz pont nekem. Viszont a párom is begyűjtött egy mínuszt azzal, hogy a túlzott lelkesedésével többször felsértette a számat. Viszont azóta már mindketten kikupálódtunk. :))
2009. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!